Brad Pitt i Marion Cotillard mieli romans na planie? Spójrzcie na TE zdjęcia. Trudno mieć wątpliwości

Brad Pitt romansował z Marion Cotillard na planie filmu "Sprzymierzeni" - tę informacje podawano jako jedną z możliwych przyczyn rozpadu małżeństwa z Jolie. Francuska aktorka wystosowała dementi, jednak i tak najlepiej wszystko widać na zdjęciach z planu.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się przez różnice w podejściu do wychowania dzieci - tak przynajmniej wynika z oficjalnych dokumentów. Wiele osób interpretowało te informacje jako zasłonę dymną dla "prawdziwego" powodu, jakim miała być niewierność Pitta. Pojawiły się plotki, jakoby gwiazdor zdradzał żonę z Marion Cotillard, z którą gra w filmie "Sprzymierzeni". Romans miał rozkwitnąć na planie, a oszalała z zazdrości Jolie podobno nawet wysyłała detektywów , by dowieść niewierności Pitta.

Czy na planie byli też "szpiedzy" Jolie? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że w pobliżu znalazł się paparazzo, który podczas przerw między ujęciami zrobił zdjęcia Pittowi i Cotillard. Jeżeli ktoś nie dał wiary dementi francuskiej aktorki, to może przekona go ten materiał:

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Marion Cotillard zaprzeczyła, jakoby łączyło ją cokolwiek z Bradem Pittem. Aktorka ogłosiła, że spodziewa się właśnie drugiego dziecka ze swoim mężem. To właśnie aktor i reżyser, Guillaum Canet, z którym francuska gwiazda związana jest od 8 lat, towarzyszył jej na planie razem z im synem Marcelem,

Na zdjęciach widać, jak Cotillard z rodziną rozmawiają z Pittem, który po przyjacielsku zwracał się do Caneta. Gdy mąż i syn aktorki odeszli, a Cotillard została sam na sam z Pittem, gawędzili chwilę zachowując spory dystans. Zdjęcia idealnie oddają  wydźwięk komentarza Cotillard do całej afery:

To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja na wiadomość, która wstrząsnęła w ostatnich 24 godzinach światem. Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy i nie traktuję ich serio, ale w sytuacji gdy dotyka to bezpośrednio ludzi, których kocham, muszę. Po pierwsze, wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje - pisała na Instagramie. - W końcu, życzę Angelinie i Bradowi, których bardzo szanuję, by znaleźli spokój w tym trudnym dla nich momencie.

Natomiast emocji i pasji między Pittem i Cotillard nie zabraknie z całą pewnością na ekranie. W "Sprzymierzonych" ich bohaterów - brytyjskiego oficera i działaczkę francuskiego ruchu oporu połączy namiętne uczucie. Zobaczcie fotosy ze scen . Tam chemii nie brakuje.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.