Marzena Rogalska ZRANIŁA się w rękę na wizji. Magiczna sztuczka nie poszła zgodnie z planem. Mocne

Marzena Rogalska padła ofiarą nieudanego triku w wykonaniu zaproszonego do "PnŚ" magika. Niestety, świadkami tego niefortunnego zdarzenia byli też widzowie programu.

Programy śniadaniowe w polskiej telewizji są niekończącym się źródłem żenujących scen i żartów. Kto nie pamięta choćby "grającej" na gitarze Angeliki Fajcht w "Dzień Dobry TVN", czy tańczącej w rytm przeboju Tomasza Necika Katarzyny Cichopek z programu TV Puls.

Teraz do tego grona, choć raczej nie z własnej woli, dołączyła też Marzena Rogalska , współprowadząca program "Pytanie na Śniadanie" . A wszystko z powodu... magicznych sztuczek!

Gościem dzisiejszego odcinak śniadaniowego show był iluzjonista Pan Ząbek, który postanowił uraczyć prowadzących - Rogalską właśnie i partnerującego jej w tej roli Tomasza Kammela - magiczną sztuczką.

- To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka - powiedział na początku Pan Ząbek, rozkładając na blacie trzy papierowe torebki. - Nie robię jej po raz pierwszy. Robię ją po raz drugi. - dodał żartobliwie.

W jednej z nich iluzjonista ukrył gwóźdź, a zadaniem Marzeny Rogalskiej miało być zmiażdżenie dłonią którejś. Niestety, dziennikarka miała pecha, bo trafiła akurat na tę torebkę, w której magik ukrył gwóźdź!

 

Na rozpowszechnianym w sieci nagraniu uchwycono moment, w którym Rogalska poczuła, że w jej rękę wbija się ostry przedmiot i zaczęła krzyczeć.

O ku*wa! Przebiłem ci rękę! Przepraszam - wypalił Pan Ząbek, po czym przeszedł z prowadzącą poza kadr, by opatrzyć jej zranioną dłoń.

Film z trikiem lotem błyskawicy rozchodzi się po internecie i wygląda na to, że Rogalska mimowolnie stała się ofiarą kolejnego hitu sieci.

Wpadkę szybko skomentował Tomasz Kammel, który na Facebooku zapewnił już fanów dziennikarki, że wszystko z nią w porządku.

Kochani, po akcji z "gwoździem programu" Marzenka jest pod opieką. Moja bohaterka - napisał.
Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.