Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobiorą się już dzisiaj?! Sensacyjne doniesienia portalu: "Wojtek opuścił zgrupowanie kadry"

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny już dzisiaj powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Takie informacje podał serwis Pudelek.pl - czy okażą się prawdą?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny tworzą jedną z najbardziej interesujących par polskiego show-biznesu. Choć na co dzień nie mieszkają w Polsce, to ich luksusowy styl życia budzi wielkie emocje. W lipcu zeszłego roku wokalistka i piłkarz zaręczyli się. Szczęsny przygotował dla Mariny wyjątkowe przyjęcie-niespodziankę, podczas którego poprosił ją o rękę, wręczając jej warty ponad 50 tysięcy złotych pierścionek kultowej marki Tiffany's.

ZOBACZ: Marina i Wojciech Szczęsny potwierdzają zaręczyny: Powiedziałam TAK! Są też zdjęcia

Potem w plotkarskich mediach pojawiło się wiele doniesień, jakoby para już planowała swój ślub, a nawet... miała go już za sobą. Wygląda jednak na to, że kolejne takie rewelacje mogą okazać się prawdą.

Jak donosi teraz serwis Pudelek.pl , Łuczenko i Szczęsny już dzisiaj mają stanąć na ślubnym kobiercu! Ta informacja jest o tyle niespodziewana, bo piłkarze polskiej reprezentacji, do której należy sportowiec, zaczęli niedawno zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy.

Podobnie jak uroczystość Artura Boruca i Sary Mannei tak i ta ceremonia piłkarza i celebrytki odbędzie się w Grecji. Wiemy także, że Szczęsny opuścił zgrupowanie kadry - czytamy na "Pudelku".

Co jednak ciekawe, w Juracie, gdzie odbywają się treningi, pojawiła się większość WAGs, czyli żon i dziewczyn piłkarzy, z Anną Lewandowską i Sarą Boruc na czele. Wśród nich zabrakło jednak... Mariny Łuczenko .

Czyżby to oznaczało, że gwiazda przygotowywała się w tym czasie do swojego wymarzonego ślubu?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.