Marina Łuczenko pokazuje sandałki na Instagramie. "Buty cudne. Nogi straszne". Jest też jedna wątpliwość

Marina Łuczenko pochwaliła się kolorowymi butami na Instagramie. Spodobały się internautom, ale jej stopy już nieco mniej.

Marina Łuczenko razem z Wojtkiem Szczęsnym wybrała się do Tajlandii jeszcze w okresie świątecznym. Opublikowała już kilka zdjęć z podróży (m.in. fotkę egzotycznej choinki ). Teraz pokazała na Instagramie swoje sandałki oraz różowy manicure.

 
 

Fani piosenkarki byli zachwyceni jej butami:

Komentarze fanów na Instagramie Mariny ŁuczenkoKomentarze fanów na Instagramie Mariny Łuczenko Screen z instagram.com/marina_official Screen z instagram.com/marina_official

Łuczenko wybrała sandałki marki Elina Linardaki. Ile kosztują? 169 euro. Cena nie robi wrażenia (mając na względzie budżet piosenkarki). Natomiast to, co zwróciło uwagę jednego z internautów, to... nogi Mariny. Napisał dosadny komentarz:

Komentarza fana na Instagramie Mariny ŁuczenkoKomentarza fana na Instagramie Mariny Łuczenko Screen z instagram.com/marina_official Screen z instagram.com/marina_official

Jednak jeden z internautów zasugerował, że nie są to w ogóle stopy piosenkarki. Skąd to wie, czy to prawda? Marina na razie nie skomentowała.

Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.