Rupert Murdoch i Jerry Hall wzięli ślub! Ile się znają? BARDZO krótko. A cena pierścionka oczywiście POWALA

Rupert Murdoch wziął ślub. Jego wybranką została była partnerka Micka Jaggera i matka jego dzieci, Jerry Hall, młodsza od miliardera o 25 lat.

Rupert Murdoch i Jerry Hall są już po ślubie. 89-letni miliarder i jego 59-letnia wybranka złożyli w piątek przysięgę małżeńską podczas kameralnej uroczystości w Spencer House, 18-wiecznej rezydencji w centrum Londynu, którą zbudował jeden z przodków księżnej Diany.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>

Świeżo upieczony pan młody napisał na Twitterze, że jest najszczęśliwszym i najbardziej radosnym człowiekiem na świecie, i że przynajmniej na 10 dni znika z Twittera. Faktycznie, piątkowy wpis jak na razie jest ostatnim, jaki popełnił w serwisie.

Rupert Murdoch z Jerry Hall zaczął się spotykać latem ubiegłego roku. Pierwszy raz publicznie pokazali się na jesieni podczas finałów Mistrzostw Świata w rugby. Zaręczyny z kolei zostały ogłoszone w styczniu. Podczas ceremonii ślubnej można było podziwiać pierścionek zaręczynowy Jerry Hall z 20-karatowym brylantem, warty ponad 4 miliony dolarów.

Miliarder i prezes "News Corp" może sobie na to pozwolić - skwitował cenę pierścionka "USA Today".

Rupert Murdoch, z majątkiem szacowanym na 12,4 miliarda dolarów, należy do elity finansowej świata. Jego imperium obejmuje m.in. "Daily News", "The Times", "New York Post" i wytwórnię 20th Century Fox. Jego pierwszą żoną była Patrycja Booker, z którą rozszedł się w 1967 roku. Kolejnej swojej żonie, Annie Murdoch, z którą był przez 32 lata, zapłacił podczas rozwodu 1,7 miliarda dolarów. 17 dni po rozwodzie ożenił się z młodszą o 38 lat Wendi Dang. Jerry Hall jest jego czwartą żoną.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.