Grażyna Wolszczak rzadko pokazuje się z synem. Tak wyglądali w 2013 roku. A dziś? To prawdziwy przystojniak!

Syn aktorki ma już 26 lat, ale udało mu się zachować anonimowość. Sławna mama nie zabiera go ze sobą na imprezy czy gale, a jego samego chyba nie ciągnie do show-biznesu. Chyba trochę żałujemy, bo wygląda doskonale.

Grażyna Wolszczak ma jedno dziecko - to syn, owoc związku z nieżyjącym już Markiem Sikorą (znanym m.in. z roli Ariela w serialu "Szaleństwo Majki Skowron"). Aktorka pochwaliła się zdjęciem z 26-letnim dziś Filipem Sikorą na Instagramie . Przystojny? To mało powiedziane, on wygląda świetnie!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fani gwiazdy byli pod wrażeniem tak jak my:

Jacy piękni.
Piękna rodzina - pisali.

Co wiemy o Filipie? Poza tym, że na jego facebookowym profilu nie brakuje zdjęć z gór czy egzotycznych podróży, chłopak interesuje się też psychologią.

Filip jest na czwartym roku psychologii na SWPS. Jest pasjonatem tego zawodu, na pewno będzie świetnym terapeutą - mówiła aktorka 3 lata temu w "Na Żywo".

Grażyna Wolszczak kilka razy przyznała, że po urodzeniu Filipa nie chciała już mieć więcej dzieci. Syn miał być wyjątkowo trudnym dzieckiem. W wywiadach aktorka wyznawała, że przez pierwsze trzy lata jego życia, jej i mężowi nie udało się przespać ani jednej nocy.

Teraz Grażyna Wolszczak jest wyraźnie dumna z syna - widać to na każdym zdjęciu. A jak Wam się podoba?

Zobacz wideo

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.