Gulczas ma córkę, Alicja napisała książkę, a Klaudiusz? Nie uwierzycie! Bohaterowie "Big Brothera" po latach

Alicja Walczak, Piotr "Gulczas" Gulczyński i Klaudiusz Sevkovic - choć minęło już 14 lat, odkąd wyszli z domu Wielkiego Brata, wciąż ich pamiętamy.

Pierwsza edycja "Big Brothera" była najgłośniejsza i najbardziej kontrowersyjna, bo... pierwsza. Inna sprawa, że miała też najbardziej wyrazistych i zapadających w pamięć bohaterów, którzy potem przez długi czas wiedli życie prawdziwych gwiazd. Trójka z nich gościła w czwartek w "DD TVN", dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się, co u nich obecnie słychać.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENILI SIĘ UCZESTNICY BIG BROTHERA>>

Piotra nie pytamy, czym się zajmuje, Klaudiusza o kobiety - przezornie zapowiedział na początku prowadzący program, Robert Kantereit.

Od razu dowiedzieliśmy się, że bohaterów reality show łączy przyjaźń.

Z Klaudiuszem jesteśmy razem od 14 lat. Mogę zawsze na niego liczyć, on na mnie. Mamy stały kontakt. Może nie spotykamy się tak często, jak kiedyś, ale zawsze do siebie dzwonimy albo piszemy. Jest fajnie - powiedział Gulczas .
Dalej się utrzymujemy razem. Jak nas za 6, 7 lat zaprosicie, dalej będziemy przyjaciółmi. Telewizja różnie nas wykreowała. Oglądając program kiedyś, można było myśleć, że z Alicją mamy wojnę, że się kłócimy, a wygląda to całkiem inaczej - dodał Klaudiusz.

Klaudiusz jest blisko związany nie tylko z Gulczasem, ale i z Alicją , choć Alicja i Gulczas dopiero przed programem zobaczyli się po raz pierwszy od 12 lat. Co u nich słychać? Gulczas był najbardziej dyskretny i prowadzący, zgodnie z obietnicą, nie pytali go o to, czym się zajmuje. Dowiedzieliśmy się jednak, że ma 4-letnią córkę Nadię. Klaudiusz jest już trzecią kadencję radnym w samorządzie oraz zasiada w zarządzie - uwaga! - Polskiego Związku Piłki Ręcznej Plażowej. Alicja z kolei napisała książkę.

Szukam wydawcy do mojej książki, tytuł książki to "Piękno duszy". Sama się zajmuję, tak jak można to nazwać: trener rozwoju osobistego i duchowego, taki coaching, maluję. Sądzę, że to wszystko łączę poprzez trening i rozwój osobisty. To taka podróż w głąb siebie, gdzie łączę te formy. To praca nad świadomością - mówiła.

Alicja to osoba wszechstronnie wykształcona. Skończyła politologię, dziennikarstwo i ASP. Lubi malować.

I na koniec perełka.

Ja was w przyszłym roku zapraszam na turniej golfowy - zapowiedział Klaudiusz.

Jeżeli interesuje Was, co słychać u innych bohaterów reality shows, ciekawe informacje znajdziecie tutaj .

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.