Emma Stone i Andrew Garfield nie są już parą? Fani pogrążeni w smutku. Są NOWE ZDJĘCIA. I wszystko jasne. "To pewny dowód"

O kryzysie w związku gwiazdorskiej pary zagraniczne media donosiły na początku kwietnia. Sprawa miała być już ponoć przesądzona. Tymczasem Stone i Garfield znów widywani są razem.

Dla fanów Emmy Stone i Andrew Garfielda spekulacje o zakończeniu trzyletniego związku były prawdziwym ciosem - uchodzili za jedną z bardziej zgranych i "uroczych" par show-biznesu. Oficjalnie mówiono o przerwie, jaką mieli sobie zrobić, ale media o sprawie pisały już raczej w definitywnych kategoriach. Randka Emmy w Disneylandzie z innym mężczyzną zdawała się potwierdzać tę wersję. Potem okazało się jednak, że aktorka bawiła się tam... ze swoim bratem. Plotki o końcu związku były mocno przesadzone. Pod koniec maja Stone i Garfield znów zaczęli pokazywać się razem. Paparazzi zrobili im zdjęcia w drodze na kolację, na stacji benzynowej, a ostatnio - w zeszły piątek - na wspólnych zakupach.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ta wyprawa po zakupy żywieniowe może być ostatecznym dowodem na to, że Emma Stone i Andrew Garfield są znowu razem - stwierdził "Daily Mail".

Nam pozostaje mieć nadzieję, że to wszystko prawda. To naprawdę była (jest) fajna para ;)

embed

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.