Shakira w obcisłych leginsach. "Niezwykle szczupła sylwetka". Przypominamy, że w styczniu urodziła drugie dziecko. Ale schudła!

Wokalistka słynie ze swojego seksapilu, który często podkreśla w seksownych kreacjach. Okazuje się, że w codziennych stylizacjach "na rower" prezentuje się równie efektownie.

Shakira drugiego syna urodziła pod koniec stycznia. Z powrotem do obowiązków zawodowych raczej się nie spieszy - prędzej niż na scenie czy czerwonym dywanie, zobaczyć możemy ją na spacerze z dziećmi albo na meczu jej ukochanego. Na te okazje, co zrozumiałe, wybiera raczej niezobowiązujące stylizacje. A zachwyca i tak. Sobotniego popołudnia, tuż przed wielkim finałem Ligi Mistrzów, na którym z trybun obserwowała zwycięstwo drużyny Gerarda Pique , wybrała się z ojcem i starszym synem na przejażdżkę rowerową. W transparentnych leginsach i sportowej koszulce prezentowała się fenomenalnie!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Shakira pokazała swoją niezwykle smukła sylwetkę, gdy wybrała się na przejażdżkę rowerową w obcisłych leginsach - komentuje "Daily Mail".

Kto by pomyślał, że w z pozoru zwykłym stroju sportowym, można wyglądać tak seksownie?

embed

Przypomnijmy, jak dla Shakiry i Gerarda Pique zakończyła się sobota w Berlinie:

Gerard Pigue i Shakira świętują zwycięstwo FC Barcelony. Wystarczy spojrzeć na ich miny. 'Party'

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o: