Rumer Willis wygrała "Taniec z Gwiazdami" w USA. Bruce Willis i Demi Moore płakali na widowni. Wspierały ją największe gwiazdy

Bruce Willis jest bohaterem kina akcji, ale patrząc na zwycięstwo córki w "Tańcu z Gwiazdami" miał łzy w oczach. Występ Rumer wspierała rzesza sław Hollywood.

Gdy Rumer Willis i Valentin Chmerkovskiy zostali 19 maja ogłoszeni zwycięzcami 20. edycji amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami", na widowni stali szczęśliwi rodzice i siostry dziewczyny. Parze równie mocno kibicowała Demi Moore z córkami, Scout i Tallulah, co Bruce Willis z żoną Emmą Heming. Przez 13 tygodni przynajmniej dwóch członków klanu Willis zawsze towarzyszyło Rumer na widowni. Wszyscy, bez wyjątku, zachęcali swoich fanów do głosowania na #TeamValenRue. Tuż przed finałem to samo zrobili m.in. Miley Cyrus , Ashton Kutcher , Courtney Love i Gwyneth Paltrow .

Wsparcie celebrytów dla Rumer WillisWsparcie celebrytów dla Rumer Willis Screen z Instagram.com/Twitter.com Screen z Instagram.com/Twitter.com

Wsparcie śmietanki Hollywood opłaciło się, bo głosy widzów i oceniony maksymalnymi notami występ przełożyły się na wygraną.

Absolutnie boski występ. Może pochodzisz z hollywoodzkiej rodziny królewskiej, ale sama właśnie zasłużyłaś na szlachecki tytuł w tańcu - mówił choreograf Bruno Tonioli.
Twój tata był cały we łzach. "Die Hard" baby, "Die Hard". Coś wspaniałego - komentowała wcześniejszy występ w stylu wolnym Erin Andrews.

Córka Bruce'a Willisa, Tallulah żartowała, że skoro występ jej siostry tak rozczula jej tatę, to wszyscy muszą głosować właśnie na Rumer. Emma Hemming pokazała na Instagramie paczkę chusteczek, które zabrała do torebki z myślą o zapłakanym mężu.

Husteczki dla Bruce'a WillisaHusteczki dla Bruce'a Willisa Screen z Instagram.com/EmmaHemmingWillis Screen z Instagram.com/EmmaHemmingWillis

Tak rodzina Rumer świętowała jej zwycięstwo.

Zobacz wideo

Gdy ogłoszono werdykt i Kryształowa Kula trafiła w ręce zwycięzców, klan Willisów pośpieszył na parkiet i zaczęło się wspólne świętowanie sukcesu Rumer. Za nią uplasowali się 23-letni aktor i piosenkarz Riker Lynch oraz zawodowa tancerka Allison Holker. Trzecie miejsce zajęła para, w której niezwykłym talentem wykazał się 33-letni weteran wojny w Iraku, który na froncie stracił rękę i nogę.

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Sądziłem, że utrzymam się tutaj najwyżej trzy tygodnie - stwierdził Noah Galloway.

Zobaczcie moment, w którym ogłoszono zwycięstwo.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: