Doda ma z błędami, Kazadi jej własny wkurza, a Jolie kłopotliwy zamalowała. Oto najgorsze i najdziwniejsze tatuaże gwiazd

Wielu właścicieli tatuaży uważa, że ich rysunki na skórze podkreślają osobowość i dodają urody czy seksapilu. Niestety, brzydkie, źle zaplanowane i wykonane psują wygląd najbardziej przystojnego mężczyzny czy pięknej kobiety.
Doda Doda Screen z Facebook.com

Doda

Doda napisała na swoim Facebooku, że "kocha swoje tatuaże". My jednak nie możemy patrzeć na napis zdobiący jej lewą rękę. Wytatuowane niegdyś miłosne wyznanie (z błędem) "kochać Radka", zastąpił inny napis (z innym błędem).

Co znaczą zagadkowe litery, które widnieją na jej lewej ręce? Dorota twierdzi, że jest to wyraz oznaczający "niezniszczalna", ale dobiegające z blogów głosy pasjonatek sanskrytu dowodzą, że został popełniony błąd w pisowni. Doda, ma więc napis w rodzaju męskim, czyli "niezniszczalny" - czytamy na Tatuaze.org.

DodaKapif

Scarlett Johansson Scarlett Johansson Screen Fuzi-uvtpk.com

Scarlett Johansson

Piękna "Czarna Wdowa" z "The Avengers" ma całą kolekcję tatuaży. Ostatnio przybył jej kolejny, po prawej stronie brzucha. Pokazała jego fragment odwiedzając show Jimmy'ego Fallona. Zademonstrowała przy okazji, jak idealnie wykorzystać do tego celu nietypowy krój sukienki. Widać niewiele, ale rysunek i tak wydaje się być całkiem pokaźnych rozmiarów.

Wzór na żebrach to jej szósty tatuaż, przynajmniej z tych, o których wiemy i o których sama Scarlett powiedziała Fallonowi. Jeden z tych, które naszym zdaniem mogła sobie darować, to szkic podkowy i słowa "Lucky You". Ma go po prawym ramieniem. Pozostałe są nieco prostsze, np. wzór bransoletki wokół nadgarstka i zachodzące słońce na lewym przedramieniu.

Actress Scarlett Johansson poses at the 2015 G'Day USA Los Angeles Gala honoring actor Chris Hemsworth with an Excellence in Film Award, at the Hollywood Palladium in Los Angeles, California January 31, 2015. REUTERS/Kevork Djansezian  (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT)KEVORK DJANSEZIAN / REUTERS / REUTERS

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim KAPIF

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim u Kuby Wojewódzkiego swoje tatuaże nazwała strasznymi paździochami, które chciałaby przerobić. Jeszcze na studiach zrobiła sobie jeden na kostce, drugi (kotwicę) na ręku. Kolejny to wzór na brzuchu. Właśnie ten ponoć przeszkadza jej najbardziej. W 2013 roku mieliśmy okazję rozmawiać z Agnieszką o jej "firmowej dziarze", czyli wielkim napisie na przedramieniu "Na Językach".

Maja Frykowska Maja Frykowska KAPIF

Maja Frykowska-Brzezińska

Jedną z wielu dziwnych rzeczy, które zafundowała sobie słynna uczestniczka kilku reality show, był tatuaż własnej grupy krwi 0Rh-. Z drugiej strony, ze wszystkich informacji, które można utrwalić tuszem na własnym ciele, ta wydaje nam się najbardziej sensowna.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi KAPIF

Patricia Kazadi

W 2009 roku Patricia sprawiła sobie tatuaż na karku. To lilia, która miała zakryć inny tatuaż zrobiony wcześniej w tym miejscu. Niedbale wykonany kwiat nie podoba się nawet samej właścicielce.

Wkurza mnie ten tatuaż i zamierzam się go pozbyć - powiedziała w rozmowie z Fakt.pl w 2011 roku.

Artystka ma kilka rysunków na ciele. W rozmowie z "Cosmopolitan" wyjaśniła, że koją jej ból.

Psychiczny. Sercowy. Przelewam go na ból fizyczny i to mnie oczyszcza.

Zdradziła wówczas, co wiąże się z napisem "Uninvited Insomnia" który ma na stopie.

Słowa "Uninvited Insomnia", czyli nieproszona bezsenność, wytatuowałam dlatego, że na nią cierpię. Często w nocy wstaję i komponuję. "Uninvited" Alanis Morissette to także utwór, dzięki któremu zaczęłam komponować. Miałam 11 lat, kiedy go usłyszałam i łzy same zaczęły mi lecieć. Moja pierwsza płyta demo, którą nagrałam, gdy miałam 16 lat, a na którą wydałam wszystkie oszczędności, miała tytuł "Insomnia". Żadna wytwórnia nie była nią zainteresowana, więc była nieproszona.

Z kolei na lewej ręce ma mantrę.

To mantra wyzwalająca we mnie empatię. To jedyny tatuaż zrobiony nie z powodu bólu, ale z radości. Nie jestem buddystką, ale mój ówczesny chłopak był. Oboje zrobiliśmy sobie takie tatuaże - wyjaśniła.

Patricia KazadiKapif

Ewa Pacuła Ewa Pacuła KAPIF

Ewa Pacuła

Urodziwa modelka i prezenterka ma tatuaż na lewym ramieniu. Czy rysunek pasuje do jej wyglądu? Jesteśmy na "nie".

Dominika Zasiewska Dominika Zasiewska Screen z Facebook.com/KAPIF

Dominika Zasiewska

Była Wodzianka Kuby Wojewódzkiego ma kilka niedużych tatuaży. O ile o serduszku na palcu prawej dłoni czy znaczku anarchii na palcu środkowym powiedzieć dużo złego nie możemy (bo zwykle ich nie widać), to ten dziwny rysunek na karku nam się nie podoba.

Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska KAPIF

Iwona Węgrowska

Drut kolczasty na ramieniu Iwony Węgrowskiej to jej własny prezent na 30. urodziny. Podobny widzieliśmy u Pameli Anderson w filmie "Żyleta". Można powiedzieć, że chcąc upodobnić się do ikony seksu lat 90. wokalistka idzie za ciosem.

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Screen z Instagram.com

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka na wewnętrznej stronie lewego ramienia wytatuowała sobie małą sowę. Na tym nie skończyła, bo tatuuje się dość regularnie od 18. roku życia. Wyjaśniła kiedyś, że trójkąt na przedramieniu to jej "ulubiona figura geometryczna", a zrobiła go "zanim stało się to modne". Na przedramieniu ma postać stylizowaną na zakneblowaną Marilyn Monroe.
Sowa z kolei kojarzy jej się z mądrością, róża na żebrach to "całość większej kompozycji"Jak rozumiemy, płótno z czasem wzbogaci się o nowe motywy. Po drugiej stronie klatki piersiowej ma ściskające się dłonie.

Marta Wierzbickahttp://instagram.com/malin_owy

Marta WierzbickaWBF

Natalia Lesz Natalia Lesz KAPIF

Natalia Lesz

Natalia Lesz ma na stopie chiński symbol prawdy, a na plecach szczęścia.

Wpisana w niego litera "S" pochodzi od imienia mojego byłego chłopaka Svena - zdradziła kiedyś magazynowi "Show".

Na prawym przedramieniu ma napis "Here today, gone tomorrow" ("dziś tutaj, jutro mnie nie będzie").

To takie moje Carpe Diem - tłumaczy.

Na prawym z kolei widnieje "Quid pro quo", łacińska sentencja oznaczająca "coś za coś".

Tatuaże Natalii LeszScreen z Youtube.com

Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska KAPIF

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska posiada niebanalny tatuaż na łopatce - to kolorowa jaskółka. Która jednak wiosny nie czyni.

Ilona FelicjańskaKapif

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Screen z Youtube.com

Jola Rutowicz

Tatuaż Joli przedstawia koronę. Ale wymalowane insygnia władzy nie wystarczą, by zostać królową.

Ania Wiśniewska Ania Wiśniewska FORUM/Michał Tulinski

Ania Wiśniewska

Michał Wiśniewski słynie z tatuaży, które zdobią, a może raczej szpecą jego ciało. Są one wyjątkowo brzydkie. Ania Wiśniewska również sprawiła sobie podobną "ozdobę".

28.10.2008 Lodz W Teatrze Wielkim odbyl sie koncert zespolu Ich Troje zatytuowany FORUM/Michał Tulinski

28.10.2008 Lodz W Teatrze Wielkim odbyl sie koncert zespolu Ich Troje zatytuowany FORUM/Michal Tulinski

Bogusław Linda Bogusław Linda KAPIF

Bogusław Linda

Trudno powiedzieć, co przedstawia ta rozlana plama na szyi Bogusława Lindy. Z pewnością nie dodaje mu uroku i wygląda raczej jak dziełko amatora.

Marysia Sadowska Marysia Sadowska KAPIF

Marysia Sadowska

Trudno nam się doszukać jednego symbolicznego znaczenia tego tatuażu. Zatem ozdoba dla samej ozdoby? Tylko czy rzeczywiście zdobi?

Agnieszka Maciąg Agnieszka Maciąg KAPIF

Agnieszka Maciąg

Ulana gwiazdka Agnieszki Maciąg pewnie miała być płatkiem śniegu. Ale się nie udała. Wyszło okropnie. Zupełnie jakby tatuażysta zamiast śnieżynki zostawił wielki kleks na jej skórze.

Agnieszka MaciągKapif

Przemysław Saleta Przemysław Saleta Eastnews

Przemysław Saleta

Ramię sportowca zdobią wytatuowane w puzzlach twarze jego dwóch córek. Doceniamy, że nie dziewczyn, tylko najważniejszych kobiet w jego życiu. Uważamy jedynie, że Saleta trochę przesadził z ilością tatuaży. Niedługo zabraknie mu miejsca.

15.06.2013 Slowacja , Tatralandia . Natalia Siwiec podczas Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

23.02.2002 WLOCLAWEK GALA BOKSU ZAWODOWEGO POJEDYNEK POMIEDZY PRZEMYSLAWEM SALETA  A MIKHAILEM BEKESHEM SALETA WYGRAL TEN POJEDYNEK Fot. DAMIAN KRAMSKI / AGENCJA GAZETA

Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek KAPIF

Anna Maria Jopek

Sama gwiazda zdradziła, że jej tatuaż jest inspirowany wzorami etnicznymi z tradycji muzułmańskich i fresków hinduskich. A wygląda raczej jak przekwitająca lilia.

 Anna Maria Jopek KAPIF.PL/KAPIF

Anna Maria JopekKapif

Radosław Majdan Radosław Majdan KAPIF

Radosław Majdan

Piłkarz pozbył się tatuażu z Dodą. Przykrył go wizerunkiem Indianina. Może powinien zamazać również nazwę klubu Pogoń Szczecin... Estetycznych walorów to z pewnością nie ma. Ale szybciej pewnie zrobi sobie nową dziarę niż pozbędzie się starych. Ma na ich punkcie prawdziwego bzika. Na jego ciele można znaleźć dziewięć różnych tatuaży.

Małgorzata Mikluk, Radosław MajdanWBF

Michał Piróg Michał Piróg KAPIF

Michał Piróg

Gwiazda Michała Piróga też nie należy do największych arcydzieł, jakie widzieliśmy na ciałach gwiazd.

Michał Pirógkapif

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska KAPIF

Agnieszka Chylińska

Dla Agnieszki tatuaże są jak "kadry z życia" i "zbroja przeciwko intruzom". Gwiazda uważa dotykanie cudzych tatuaży za najwspanialsze doznanie erotyczne! Na nas jej tatuaże nie działają. Może powinniśmy ich dotknąć?

25 lat RMF FM, luty 2015, RMF FM, Igor Herbut, Agnieszka ChylińskaAkpa

KapifKapif

Paula Marciniak Paula Marciniak "CKM"

Paula Marciniak

Ten tatuaż należy do młodej piosenkarki o bardzo obfitym i, zaznaczamy, naturalnym biuście. Może teraz będzie łatwiej rozpoznać:

Paula Marciniak, ckm, gwiazdy nagoSkan CKM

Posiadaczka tych dużych piersi oraz tatuażu w intymnym miejscu to Paula Marciniak. 23-letnia piosenkarka już trzeci raz pojawiła się na łamach magazynu CKM. Zapytaliśmy ją o tatuaż:

To aniołek. Mam ten tatuaż od roku. Myślałam, że będzie bolało, ale na szczęście nie bolało. Nie mam już innych tatuaży w dziwnych miejscach - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Paula MarciniakSkan CKM

Rihanna Rihanna Screen z Instagram.com/Eastnews

Rihanna

Rihanna ma słabość do tuszu. Jej ciało zdobią 22 tatuaże. Liczba stale rośnie i kto wie, może RiRi zaskoczy nas kolejnym obrazem. Jak sama mówi, fascynuje ją atmosfera studia tatuażu, a także artyzm tego rodzaju sztuki. Każde z dzieł na jej skórze ma swoje wyjątkowe znaczenie. W poprzek obojczyka wokalistki widnieje lustrzane odbicie napisu

Never a failure, always a lesson

czyli "Nigdy porażka, zawsze lekcja". Pamiętacie tę słynną pupę z tatuażem marihuany? Miała to być pupa Rihanny.

Pupa z tatuażemScreen z Instagram.com

Jakkolwiek kształtna, nie jest to pupa piosenkarki. Dowodem są m.in. skradzione i opublikowane w sieci nagie prywatne zdjęcia celebrytek. Wśród nich było kilka przedstawiających Rihannę. Choć jej ciało jest mocno ozdobione, akurat na pośladkach niczego nie ma.

Lena Dunham Lena Dunham Eastnews/KRISTIN CALLAHAN - ACEPIXS.COM

Lena Dunham

Dunham to intrygująca postać. Aktorka i scenarzystka, znana w Polsce głównie z roli w serialu "Dziewczyny", przez amerykańskie media nazywana jest często "głosem swojego pokolenia". Co chciała przekazać światu tatuując sobie dwa domy na plecach? Że sporo w niej dziecka. Okazuje się, że to ilustracja z bajek o Eloise, które Lena czytała jako dziewczynka. Niemal wszystkie jej tatuaże to hołd złożony ilustratorowi Hilaremu Knightowi, który stworzył postać małej zabawnej dziewczynki opisywanej w historiach dla dzieci. Miłość Dunham do Eloise przełożyła się na 35-minutowy film dokumentalny dla HBO o życiu rysownika, z którym aktorka mocno się zaprzyjaźniła.

Pink Pink EAST NEWS/Ray Nichols/Splash News/mat.prasowe

Pink

Piosenkarka traktuje swoją skórę jak płótno malarskie. Kocha tatuaże i ma ich ponad kilkadziesiąt. Czasem stare i mniejsze pokrywa nowymi, większymi. Na jej ciele widnieją m.in. japońskie i chińskie symbole. Prawy nadgarstek oplata napis "What Goes Around Comes Around", a na tylnej stronie uda ma kokardki.

Nicki Minaj Nicki Minaj LONDON ENTERTAINMENT / SPLASH/EAST NEWS/CHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/

Nicki Minaj

Ten chiński tatuaż Nicki Minaj zrobiła sobie jeszcze jako nastolatka. Napis oznacza ponoć "Bóg jest zawsze ze mną". Pierwotnie miał być na karku, ale ze strachu przed bólem postanowiła zmienić miejsce. W wywiadzie dla Billboard.com w 2010 przyznała, że żałuje, że go zrobiła. Dodała, że gdyby go nie miała i tak coś chciałaby sobie wytatuować.

Zula Walkowiak Zula Walkowiak Screen z Facebook.com

Zula Walkowiak

Modelka znana z "Top Model" ma całą gamę dziwnych tatuaży. Jej urody nie brakuje, ale niektóre z tych rysunków są zwyczajnie brzydkie.

Nicole Richie Nicole Richie REUTERS/LUCAS JACKSON

Nicole Richie

Na karku wytatuowała nazwisko rodzinne, na plecach ma dwa małe skrzydełka, na kostce różaniec, a buciki baleriny w okolicach spodu bikini (hołd dla taty - Lionel napisał dla niej piosenkę "Ballerina Girl"). Do tego dochodzi tiara na lewym biodrze i spory krzyż na dolnej części pleców. Jest jeszcze gwiazda na jednym nadgarstku. Richie żałuje jedynie napisu "Dziewica" na tym drugim.

Nicole RichiePR Photos/ East News

Ke$ha Ke$ha Screen z Youtube.com

Ke$ha

Wokalistka ma zestaw dziwnych tatuaży, z czego ten najwyżej umiejscowiony w naszym rankingu to napis "Suck It" na wewnętrznej stronie dolnej wargi. Zgodnie z tym, co powiedziała w show Conana O'Briana, miał to być wyraz niechęci do negatywnie komentujących jej dokonania internautów. Przy innej okazji zaskoczyła prowadzącego pokazując, że wytatuowała sobie literkę C na stopie i to właśnie w prezencie dla niego.

Ke$haScreen z Youtube.com

Sinead O'Connor Sinead O'Connor Eastnews/ Agencja Wyborcza.pl

Sinead O'Connor

Ciało irlandzkiej piosenkarki pokrywa kilka tatuaży. Większość nawiązuje do jej przeróżnych wierzeń. Wokalistka kazała sobie narysować m.in. wizerunek Jezusa na dekolcie i rastafariańskiego lwa na ramieniu. Z kolei na dłoni ma cytat z piosenki Boba Marleya, a na policzkach inicjały ukochanego.

Ryan Gosling Ryan Gosling Eastnews

Ryan Gosling

Na potrzeby filmu "Drugie oblicze" i z powodu życzenia reżysera, aktor pozwolił pokryć swoje ciało licznymi sztucznymi tatuażami. W prawdziwym życiu Ryan nie mógłby sobie pozwolić na tatuowanie twarzy, ale już w innych miejscach na rysunki znalazło się miejsce. Ponoć niezadowolony z usług profesjonalisty, postanowił sam sobie zrobić tatuaż. Wybrał dość przypadkowe miejsce, bo skórę nad lewym łokciem. Tatuaż wygląda jak łapa potwora, ciężko zgadnąć czy to efekt zamierzony.

Tatuaże Miley Cyrus Tatuaże Miley Cyrus Screen z Instagram.com

Miley Cyrus

Miley pozazdrościła Ke$hy napisu na wewnętrznej stronie wargi, więc sama zapragnęła czegoś bardziej kolorowego. Jest więc smutny kotek, a może raczej tygrysek. Poza tym jest cała gama dziwnych tatuaży. Najbardziej sensowny z nich to portret babci.

Miley CyrusScreen z Instagram.com

 

Miley CyrusScreen z Twitter.com

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton Angelina Jolie i Billy Bob Thornton Reuters

Angelina Jolie

Angelina Jolie to matka, aktorka, reżyserka i ambasadorka dobrej woli ONZ. Do tego zestawu można dorzucić śmiało: miłośniczka tatuaży. Do błędów młodości może zaliczyć wydzierganie na skórze "Billy Bob", czyli imion swojej dawnej miłości. Zacieranie śladów musiało boleć. Jej 18-ty tatuaż pojawił się ponoć jako pamiątka po zabiegu podwójnej mastektomii. Przeszła ją prewencyjnie jako osoba potencjalnie zagrożona rakiem piersi.

Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko AG

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko na ramieniu wytatuował sobie postać Charliego Chaplina w jednej z najsłynniejszych póz w meloniku i z laseczką w dłoni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.