Kourtney Kardashian 5 miesięcy po porodzie. Uwierzycie, że mama trojga dzieci ma TAKIE ciało? Zobaczcie, jak wygląda w bikini

Mówi się o niej, że ze wszystkich sióstr Kardashian jest tą najszczuplejszą. Mylą się jednak Ci, którzy sądzą, że takiej sylwetki nie okupiła ciężką pracą. Kourtney Kardashian zaledwie 5 miesięcy temu urodziła trzecie dziecko, a dziś znów pozuje w bikini. Zobaczcie, jak wygląda.
Kourtney Kardashian w grudniu 2014 będąc w zaawansowanej ciąży wzięła udział w sesji dla magazynu Kourtney Kardashian w grudniu 2014 będąc w zaawansowanej ciąży wzięła udział w sesji dla magazynu "Dujour", a już w maju 2015 roku (zdjęcie po prawej) prezentowała odchudzoną sylwetkę. Dujour.com/ East News

Kourtney Kardashian w grudniu 2014 i w maju 2015 roku

Patrząc na najnowsze zdjęcia z plaży Kourtney Kardashian trudno uwierzyć, że 36-latka jeszcze 5 miesięcy temu była w ciąży. Ale to nie wszystko - siostra Kim urodziła troje dzieci. Celebrytka odpoczywała na początku maja na plaży w Meksyku. Porównaliśmy jej najnowsze zdjęcia z tymi, do których pozowała będąc w zaawansowanej ciąży w grudniu w magazynie "Dujour". Taka figura u mamy trójki dzieci jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Celebrytka w ciągu 5 miesięcy schudła z 63,5 kg (140 funtów) do 52,5 kg (116 funtów). Nową wagą pochwaliła się pod koniec kwietnia na swoim Instagramie.

Jest poniedziałek. Mierzę 152,4 cm, więc nie denerwujcie się. Zaczynam właśnie trening i staram się zastosować poniedziałkową motywację - napisała.

Oprócz nowo narodzonego syna Reign Astona, Kourtney jest mamą 3-letniej Penelope Scotland i 5-letniego, Masona Dasha.

Waga Kourtney KardashianInstagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian w grudniu 2014 będąc w zaawansowanej ciąży wzięła udział w sesji dla magazynu Kourtney Kardashian w grudniu 2014 będąc w zaawansowanej ciąży wzięła udział w sesji dla magazynu "Dujour", a już w maju 2015 roku (zdjęcie po prawej) prezentowała odchudzoną sylwetkę. Dujour.com/ East News

Kourtney Kardashian w grudniu 2014 i w maju 2015 roku

Zaledwie 5 miesięcy po przyjściu na świat syna, znów może pochwalić się szczupłym brzuchem. Kiedy była w zaawansowanej ciąży, wzięła udział w odważnej sesji dla magazynu "Dujour" (zdjęcie po lewej), do której pozowała nago. Nie miała z tym problemu.

To cudowne uczucie pokazać kiedyś takie zdjęcia moim dzieciom i powiedzieć: "Ty byłeś w środku" - powiedziała w Dujour.com.

W trakcie ciąży bynajmniej nie czuła się niekomfortowo.

Jestem w najlepszej formie, kiedy jestem w ciąży. To takie niesamowite uczucie, ta transformacja, którą przechodzi organizm. Jest w tym coś wzmacniającego i pięknego i chcę to wyrazić - wyjaśniła.
Kourtney Kardashian w lutym i w maju 2015 roku Kourtney Kardashian w lutym i w maju 2015 roku Forum/ East News

Kourtney Kardashian w lutym i w maju 2015 roku

Jej pierwsze wyjście po porodzie zakończyło się dosyć niefortunnie - celebrytka zapewniła, że nie miała pojęcia o tym, że jej bluzka jest przeźroczysta i wcale nie miała zamiaru pokazywać brzucha. Tak czy siak zaledwie miesiąc po porodzie wyglądała już całkiem nieźle. Kourtney wyznała, że mimo tego, że do odzyskiwania sylwetki sprzed ciąży dochodziła już 3 razy - za każdym razem było tak samo trudno.

Chciałam dać sobie czas i nie wywierać na siebie presji, ale było ciężko. Za każdy razem o tym zapominam - rodzisz i chcesz, by twój brzuch był od razu płaski. A to wymaga mnóstwa pracy, ale zazwyczaj zaczyna się od spacerów z dzieckiem - mówiła w Harpersbazaar.com.
Kourtney Kardashian w październiku 2013 i w maju 2014 roku Kourtney Kardashian w październiku 2013 i w maju 2014 roku Bulls/ East News

Kourtney Kardashian w październiku 2013 i w maju 2014 roku

Po dwóch ciążach Kourtney Kardashian wróciła do szczupłej sylwetki i chętnie pokazywała zgrabny brzuch (zdjęcie z 2013 roku - po lewej). Dziś znów może pochwalić się wąską talią. Celebrytka nie ograniczała się tylko do spacerów, ale ciężko trenowała.

Teraz jestem w pełni sił. Ćwiczyłam z trenerem i miałam też kogoś innego, kto ze mną trenował, co bardzo pomogło mi zmotywować się - mówiła w Harpersbazaar.com.

Mówiąc "kogoś innego" miała na myśli, swoją siostrę, Khloe, która niedawno stała się fanką ćwiczeń na siłowni.

Kourtney Kardashian we wrześniu 2013 i w maju 2015 roku Kourtney Kardashian we wrześniu 2013 i w maju 2015 roku Bulls/ East News

Kourtney Kardashian we wrześniu 2013 i w maju 2015 roku

W 2013 roku (była już wtedy mamą dwójki dzieci - zdjęcie po lewej) chętnie pokazywała swoje szczupłe nogi. Dziś, po trzeciej ciąży (zdjęcie po prawej), jej waga jest tylko niewiele większa niż 2 lata temu. Celebrytka zwracała też uwagę na dietę.

Staram się odżywiać naprawdę zdrowo i jem w domu tak często, jak to możliwe - mówiła w Harpersbazaar.com.
Kourtney Kardashian w listopadzie 2007 i w maju 2015 roku Kourtney Kardashian w listopadzie 2007 i w maju 2015 roku Bulls/ East News

Kourtney Kardashian w listopadzie 2007 i w maju 2015 roku

Tak Kourtney Kardashian wyglądała w 2007 roku (po lewe) przed urodzeniem trójki dzieci. Celebrytka naturalnie zawsze była bardzo szczupła, ale dziś - po trzech ciążach - jej figura wcale tak bardzo nie różni się od tej sprzed 8 lat. Kourtney jest tą najszczuplejszą ze wszystkich sióstr Kardashian. Jej partner (i ojciec ich trójki dzieci) Scott Disick z rozrzewnieniem wspominał moment, gdy się poznali.

Twoje ciało było niesamowite, gdy zobaczyłem cię po raz pierwszy na plaży z tą małą pupą  - powiedział w "Daily Mail".

Celebrytka zdradziła, że ważyła wtedy ok. 45 kg, a potem jeszcze schudła. Dziś nie przejmuje się tym, że jest jej kilka kilogramów więcej.

Nie przeszkadza mi to, bo robię to, co jest dla mnie najlepsze. Nie porównuję siebie do supermodelek - wyznała.
Kourtney Kardashian w listopadzie 2014 i w kwietniu 2015 roku Kourtney Kardashian w listopadzie 2014 i w kwietniu 2015 roku Bulls

Kourtney Kardashian w listopadzie 2014 i w kwietniu 2015 roku

Tak Kourtney Kardashian wyglądała miesiąc przed urodzeniem trzeciego syna (po lewej). Zaledwie 4 miesiące po porodzie znów "wcisnęła się" w mini.