Pamiętacie Christinę Ricci? Dziś jest blondynką, niedawno urodziła syna. Zobaczcie, jak się zmieniła

Gdy zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia Christiny Ricci z 9-miesięcznym synem, zwróciliśmy uwagę nie tylko na jej nowy kolor włosów. Zobaczcie, jak się zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat.

Christina Ricci kilka dni temu spacerowała z synem po nowojorskim Brooklynie. Aktorka zaprezentowała się w nowej fryzurze - jest teraz blondynką. Syn Ricci i jej męża, Jamesa Heerdegena, przyszedł na świat w sierpniu 2014 roku.

Ani imię, ani dokładna data urodzin chłopca nie zostały jeszcze podane do wiadomości publicznej - czytamy na "Daily Mail".

Niedawno w USA obchodzono Dzień Matki. Tego dnia paparazzi również sfotografowali ją na spacerze z synem, ale towarzyszyła im wtedy także matka aktorki.

To naturalne, że spędziła swój pierwszy Dzień Matki ze swoim cudownym synem - skomentował portal.

Aktorka, która zasłynęła rolą Wednesday Addams w "Rodzinie Addamsów", przez lata lubiła eksperymentować z wyglądem. Jeszcze w ciąży miała ciemne włosy. Zaraz po przyjściu na świat chłopca, przefarbowała się na blond. Ricci przez lata słynęła ze swojej bardzo szczupłej figury. Dziś widać, że po ciąży zostały jej jeszcze dodatkowe kilogramy, ale nie zaprząta sobie nimi głowy.

Pokazuje nogi w mini - dodał portal.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

35-letnia aktorka zawsze przyciągała uwagę swoją dziecięcą i nieco pełną buzią. Dziś nadal wygląda na kilka lat młodszą. Czarne włosy również niemal od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym, choć zdarzyło jej się mieć romans z blondem (chociażby w 2008 roku). Swego czasu nosiła też krótką fryzurę z grzywką.

Zmiany zaszły także w jej życiu osobistym - jej wieloletnim partnerem był aktor, Adam Goldberg, z którym spotykała się od 2005 roku. W 2008 zaczęła spotykać się z Owenem Benjaminem - para nawet się zaręczyła, ale już w marcu 2009 rozstali się. Z Jamesem Heerdegenem, z zawodu lalkarzem, zaręczyła się w lutym 2013 roku. W maju 2014 wzięli ślub, a już w sierpniu zostali rodzicami. Para chroni swoją prywatność. Na pewno wiadomo tylko to, że w kwietniu kupili dom i dopiero niedawno zamieszkali w Nowym Jorku.

Christina podobno zapłaciła za dom 1,99 miliona dolarów. Mieści się on w dzielnicy Brooklyn-Queens Expressway. 35-latka kupiła odrestaurowaną przedwojenną kamienicę - czytamy w tym samym portalu.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.