O tych zdjęciach Britney Spears pisano: nieestetyczne fałdki. W gotowym klipie? Ciało nastolatki. "Gdzie prawdziwa piosenkarka?"

Kiedy niedawno internet obiegły zdjęcia z planu teledysku, niektórych oburzyły "nieestetyczne fałdki" na brzuchu piosenkarki. W gotowym klipie Spears ma figurę jak z czasów "Baby One More Time".

W środę miała miejsce długo wyczekiwana premiera teledysku Britney Spears i Iggy Azalei do piosenki "Pretty Girls". Atmosferę podgrzały zdjęcia z planu klipu, które kilka tygodni temu zelektryzowały internet. Szczególnie interesującym tematem okazał się brzuch Britney, a zwłaszcza to, jak prezentował się on w ujęciach, w których odziana w krótki top i biodrówki Spears siedziała w samochodzie.

O "nieestetycznych fałdkach" pisał "Daily Mail" , inni bronili gwiazdę, twierdząc, że brzuch zawsze tak wygląda, gdy człowiek przyjmuje taką pozycję. Jak jest naprawdę, miał pokazać teledysk. Ale nie pokazał. Ciało Spears wyraźnie "poprawiono", a po szeroko komentowanych fałdkach nie ma ani śladu. Porównajmy.

Britney SpearsBritney Spears Fot. East News/Screen z YouTube.com

Fot. East News/Screen z YouTube.com

Nowy teledysk Britney jest dokładnie taki, o jakim marzyliśmy. Z tą różnicą, że w naszych marzeniach chcielibyśmy zobaczyć prawdziwą Britney. Serio, czy prosimy o tak dużo? Skoro Britney kocha swoje ciało, czy osoby odpowiedzialne na produkcję teledysków nie mogłyby się z tym pogodzić i przestać je ulepszać? - komentuje portal Intouchweekly.com.

A co Wy sądzicie o sprawie? Faktycznie widać aż tak sporą różnicę?

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.