Katarzyna Zielińska urodziła! "Prawie miesiąc przed terminem"

Katarzyna Zielińska i jej mąż, Wojciech Domański zostali po raz pierwszy rodzicami. Trzy dni temu aktorka urodziła syna.

Informacja o ciąży aktorki pojawiła się w sierpniu. Ona sama nigdy wprost niczego nie potwierdziła, ale zdjęcia mówiły same za siebie . Teraz, jak twierdzi jeden z tabloidów, Katarzyna Zielińska urodziła.

Kasia miała wyznaczony termin porodu na koniec stycznia, ale małemu najwyraźniej śpieszyło się na świat, bo urodził się prawie miesiąc przed terminem. Na szczęście, jest okazem zdrowia. Dostał 10 punktów skali Apgar - zdradziła znajoma aktorki w rozmowie z Superseriale.se.pl.

Katarzyna Zielińska i Wojciech DomańskiKatarzyna Zielińska i Wojciech Domański KAPiF KAPiF

Katarzyna Zielińska i biznesmen Wojciech Domański wzięli ślub 3 sierpnia 2013 roku. Para zna się od dziecka. Oboje pochodzą z Podhala. Zielińska jest ze Starego Sącza, zaś Domański urodził się w Moszczenicy Niżnej koło Nowego Sącza.

Wojciech Domański jest siostrzeńcem znanego w regionie przedsiębiorcy i byłego posła PSL, Stanisława Pasonia. Być może to pod jego wpływem także zapragnął zająć się finansami i biznesem - napisał o nim "Dobry Tygodnik Sądecki".
Zobacz wideo

Gratulujemy Rodzicom!

Abc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.