Plotki o romansie Popielewicz i Hyżego pojawiają się od miesiąca. Teraz "dowód": Ciągle się przytulali, często tańczyli

Czyżby na gwiazdorskim firmamencie pojawiła się nowa para? Tak przynajmniej donosi "Party".

Miłosne ścieżki podobno połączyły Agnieszkę Popielewicz i Grzegorza Hyżego . Para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem na ślubie znajomych - Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.

Podczas wesela nie kryli się tym, że łączy ich uczucie. Ciągle się przytulali, często tańczyli  - powiedział informator "Party".

Magazyn zamieścił też zdjęcie, na którym paparazzi przyłapali ich, jak wysiadają z jednego auta. Zakochani mieli poznać się dopiero po końcu poprzedniego związku prezenterki Polsatu.

Ona poznała Grzegorza po tym, jak z mężem podjęli decyzję o o rozwodzie - doniosła z kolei jej koleżanka.

Kapif

Ich znajomi informują też, że para zaangażowała się w nowy związek - razem spędzili święta, a w styczniu mają wyjechać na ferie. Popielewicz rozwiodła się z Mikołajem Witem w grudniu, zaś Hyży potwierdził, że skończyło się jego małżeństwa z Mają, z którą występował w programie "X-Faxtor".

Po programie nasze drogi w naturalny sposób się minęły. Jesteśmy już po rozwodzie. Uważam, że teraz dogadujemy się wiele lepiej, niż będąc ze sobą. To pokazuje, że ta decyzja była świetną decyzją - powiedział pod koniec grudnia w programie "20m2 Łukasza".

Grzegorz HyżyGrzegorz Hyży Kapif Kapif

Popielewicz i Wit mają prawie 2-letnią córkę Martę, a Maja i Grzegorz są rodzicami synów bliźniaków.

 

Vic

Materiały partnera

Anna Field Naszyjnik silver

Dorothy Perkins Spódnica trapezowa silver

Vero Moda COUSIN PRINCESS Koszula optimum white

Więcej o: