Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub! "Goście zostali poinformowani w ostatniej chwili"

Po 11 latach od pierwszego spotkania aktorka i prezenter zdecydowali się na ślub. Odbył się on w zupełnej tajemnicy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powiedzieli sobie "tak" 26 grudnia. Towarzyszyła im rodzina i najbliżsi przyjaciele, którzy dopiero niedługo przed ceremonią poznali jej miejsce:

Ponoć nawet na zaproszeniach Joanna i Maciej nie podali miejsca uroczystości i goście o wszystkim byli informowani w ostatniej chwili. Ostatecznie para na miejsce uroczystości wybrała małą miejscowość Słomczyn niedaleko Warszawy - czytamy na Fakt.pl.

Wśród gości pojawiły się znane twarze: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Popielewicz, Katarzyna Glinka oraz Maciej Rock, który nawet przemawiał w kościele. Para ma 5-letnią córkę Janinę, która oczywiście także była obecna na ślubie rodziców.

Maciej Dowbor poznał Joannę Koroniewską na planie "M jak miłość", gdy nagrywał materiał o twórcach serialu.

Joanna Koroniewska: Niespecjalnie chciałeś mnie poznać.
Maciej Dowbor: Rzeczywiście... Nie wiedziałem nawet, że grasz tam jedną z głównych ról. - mówili w " VIVIE! " w 2010 roku.

Joanna Koroniewska i Maciej DowborJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor VIVA! VIVA!

Uchodzili za jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Ale początek 2012 roku przyniósł informację o ich rozstaniu. Święta w 2011 roku spędzili osobno i później było między nimi tylko gorzej. Pojawiły się plotki o nowym związku Dowbora, wyprowadził się z domu. Ale już w sierpniu 2012 roku para wróciła do siebie.

Ta cała historia w końcu powinna zakończyć się ślubem. Po tym, co przeszli, już chyba tylko taki happy end wchodziłby w grę. Znów mogą rozmawiać ze sobą od rana - mówiła wtedy osoba z ich otoczenia w rozmowie z "Fleszem".

Ze ślubem jednak się nie spieszyli, a spekulacje o uroczystości towarzyszyły im cały czas.

Kwestie ślubu mam zamiar omawiać tylko i wyłącznie z moimi najbliższymi - mówiła Koroniewska jeszcze w październiku 2013 roku w rozmowie z Plejadą.

I faktycznie, zgodnie nie komentowali w mediach żadnych plotek i ślub udało im się utrzymać w tajemnicy.

Plotek.pl gratuluje nowożeńcom!

Abc

Więcej o: