Honorata Skarbek i jej partner z "TzG" są prawie nierozłączni. "Widziano ich obejmujących się na ulicy"

Koniec przygody z programem początkiem obiecującej znajomości?

Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już po 2. odcinku. Nie jest to jednak koniec ich znajomości. Wręcz przeciwnie - spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

"Taniec z Gwiazdami" połączył już niejedną parę. Gorące pląsy na parkiecie, wiele godzin spędzanych na sali prób, a do tego emocje i seksowne stroje - tak wygląda idealna sceneria romansu. Zwłaszcza, kiedy partnerzy są singlami, a według doniesień, Honey rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem, podobno właśnie przez program:

Z Danielem to była toksyczna miłość. Był o nią chorobliwie zazdrosny. Apogeum nastąpiło, gdy Honey zaczęła treningi do "Tańca z gwiazdami". Zarzucał jej, że dużo czasu spędza z Kamilem, był zazdrosny o wszystko. W końcu postanowił, że lepiej będzie, jak się rozstaną - czytamy w "Fakcie" relację znajomych Skarbek.

WZK

A co się dzieje między Honey i Kamilem? Podobno wieczór po odpadnięciu z programu Skarbek i Kuroczko spędzili razem.

Widziano ich wtedy obejmujących się na ulicy - donosi "Twoje Imperium".

"Fakt" dodaje więcej szczegółów:

Wyglądali tak, jakby nie mogli się nacieszyć swoim towarzystwem i przeciągali moment, kiedy każde pójdzie w swoją stronę. W końcu przytulili się i poszli razem do mieszkania piosenkarki - czytamy w tabloidzie.

Póki co, na Instagramie Skarbek możemy oglądać coraz więcej zdjęć z przystojnym tancerzem. Fani artystki podejrzewają, że tych dwoje ma się ku sobie:

Honey, Honorata SkarbekHoney, Honorata Skarbek Instagram.com/honkabiedronka Instagram.com/honkabiedronka

Na razie Honey podkreśla, że Kuroczko jest jedynie jej przyjacielem. Fani zdążyli już polubić sympatycznego tancerza, więc gdyby Skarbek zmieniła zdanie, może liczyć na ich pełne poparcie.

Honorata Skarbek i Kamil KuroczkoHonorata Skarbek i Kamil Kuroczko Instagram.com/honkabiedronka Instagram.com/honkabiedronka

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.