Kim Kardashian i Kanye West ustalili datę ślubu. Wybrali ją ze względu na... deszcz meteorytów

Do tej pory znaliśmy tylko miejsce ceremonii znanej pary - romantyczny Paryż, teraz znamy również datę.

Kim Kardashian i Kanye West planowali ślub w Paryżu, koniecznie latem, jednak do tej pory nie znana była data uroczystości. Ceremonia odbędzie się szybciej niż sądziliśmy!

Najpierw chcieli wyprawić wesele w Wersalu, nie otrzymali jednak na to zgody. Pozostali jednak przy Paryżu. Jednak zamiast hucznego wesela, postanowili urządzić skromną ceremonię tylko dla najbliższych. Kim Kardashian i Kanye West pobiorą się w sobotę 24 maja, siedem miesięcy po zaręczynach.

Datę u źródła potwierdziło UsWeekly, które donosi również, że para zdecydowała się właśnie na ten dzień, ponieważ według przepowiedni astronomicznych ma mieć wtedy miejsce wybuch komety w atmosferze ziemskiej. Stworzy to zachwycający deszcz meteorytów. Czyż to nie romantyczne?

Będziemy mieć bardzo mały i intymny ślub. Zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy, aby wesele było mniejsze i bardziej intymne, niż wyobrażają sobie ludzie  - powiedziała Kim producentowi "Keeping Up With The Kardashians".

Kim Kardashian i Kanye WestKim Kardashian i Kanye West TGB / SPLASH NEWS/EAST NEWS/TGB / Splash News TGB / SPLASH NEWS/EAST NEWS/TGB / Splash News

Kim, która w czerwcu została mamą, zdradziła również, ze po ślubie planują znów powiększyć rodzinę.

Zaraz po ciąży, mówiłam sobie, że nigdy więcej nie chcę przez to przechodzić. To był dla mnie bardzo ciężki okres. Jednak bardzo kocham moją córkę i wiem, jak wspaniale jest dorastać z rodzeństwem, na pewno zdecyduję się więc na więcej dzieci - wyznała Kim w rozmowie z KIIS-FM.

Kim Kardashian i Kanye WestKim Kardashian i Kanye West D. DASILVA/REX/EAST NEWS/D. DaSilva/REX D. DASILVA/REX/EAST NEWS/D. DaSilva/REX

Nie ulega wątpliwości, że Kardashian bardzo zmieniła się przy nowym ukochanym. Mamy więc nadzieję, że małżeństwo przetrwa dłużej niż poprzednie.

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.