Poznali się na Instagramie, spotkali, a teraz się zaręczyli. Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia

Ludzie od dawna zakochują się w sobie przez internet. Teraz portalem, który również może połączyć dwoje ludzi okazał się Instagram - platforma, w której liczą się przede wszystkim zdjęcia. Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue poznali się przypadkowo na Instagramie, zakochali się w sobie, zaręczyli, a teraz planują ślub. Wszystkie te ważne momenty umieszczali na Instagramie.
Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Zaczęło się od komentarza

Oboje kochają zdjęcia i to właśnie one ich połączyły. Właściwie zrobił to portal Instagram, który służy do dzielenia się z innymi ważnymi, pięknymi, oryginalnymi czy śmiesznymi zdjęciami z życia użytkowników. Znajomość muzyka Denis Lafargue i fotografki Elizabeth Wisdom zaczęła się bardzo niewinnie. Ona opublikowała zdjęcie z wakacji w Oregonie, na którym widać Jezioro Kraterowe. On napisał jej miły komentarz.

Tęsknię za tym miejscem.
To naprawdę najpiękniejsze miejsce, w jakim byłam - odpowiedziała.
Chodź, przeprowadzimy się tam - zaproponował.

 Zdjęcie Elizabeth Screen z Instagram.com/elizabeth_wisdom#

Ujął ją tym wpisem, jednak jeszcze nic między nimi nie iskrzyło. Ba, w ogóle się nie znali. Przez następne kilka miesięcy komentowali swoje zdjęcia, wymieniali się pomysłami - oboje eksperymentują z różnymi aplikacjami i filtrami, które maja upiększać zdjęcia. W końcu Denis stwierdził, że Elizabeth bardzo mu się podoba i wziął sprawy w swoje ręce - poprosił ją o numer telefonu.

Elizabeth Wisdom Elizabeth Wisdom Screen z Instagram.com/denislafargue#

Poznali się i zakochali

Dziewczyna była zaskoczona, ale dała numer Denisowi. Po paru rozmowach stwierdzili, że muszą się spotkać. Chłopak zaprosił ją do Luizjany, a ona bez wahania poleciała do nieznajomego. To właśnie w październiku 2012 roku Denis po raz pierwszy pojawił się na Instagramie Elizabeth. Dziewczyna z lubością publikowała jego zdjęcia i wspólnie spędzony czas. Oboje bawili się tak dobrze, że jakiś czas później Denis wstawił jej zdjęcie na swoim profil i podpisał "moja Instadziewczyna".

Instagram to nowy portal randkowy, hehe - dodał.

Choć byli ze sobą na odległość to nie sprawiało im problemu. Denis wyznał, że wbrew pozorom poznał dobrze Elizabeth również dzięki jej zdjęciom na Instagramie.

Spodobało mi się, że Elizabeth umieszcza na Instagramie portrety innych ludzi, to mówiło wiele prawdy o niej - cytuje Denisa portal Today.com. - Z jej zdjęć wynikało, że kocha rodzinę, przyjaciół i jest chrześcijanką, co było dla mnie bardzo ważne.

Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Później para pojechała do Teksasu, skąd pochodzi Elizabeth. Odwiedzili tam m.in. babcię dziewczyny i zrobili porządek w jej stodole - miejscu, w którym dziewczyna chciała wziąć pewnego dnia ślub. To wyznanie Denis wziął sobie do serca.

Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Zaręczyny

27 czerwca 2013 roku Denis postanowił oświadczyć się "najpiękniejszej kobiecie na świecie". Zaręczyny obyły się w starej stodole babci dziewczyny. Chłopak wydrukował 30 zdjęć z Instagramu, które pokazywały jak rozwijał się ich związek. Opisał każde z nich i ustawił je przed stodołą. Następnie zagrał na gitarze specjalnie napisaną przez siebie piosenkę, po czym zapytał, czy Elizabeth chce zostać jego żoną. Oczywiście wszystko uwiecznił na zdjęciach i pokazał na Instagramie.

Było cudownie - napisał Denis na portalu. - Świeciło słońce, a ona wyglądała pięknie. Zaręczyłem się z moim najlepszym przyjacielem.
Denis właśnie oświadczył mi się w najpiękniejszy z możliwych sposobów, nie mogę doczekać się aż zostanę jego panną młodą - dodała Elizabeth. - On jest najbardziej szczerym, cierpliwym i wierzącym w Boga mężczyzną jakiego znam.

Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Elizabeth podzieliła się od razu zdjęciem swojego pierścionka. Na to czekali wszyscy, którzy obserwowali jak rozwija się jej związek. Ślub ma odbyć się w przyszłym roku. Jak wiemy z Instagramu Denisa, para już planuje go w najdrobniejszych szczegółach, a w podróż poślubną pojadą prawdopodobnie ponownie zobaczyć Jezioro Kraterowe w Oregonie.

Elizabeth znalazła już suknię ślubną. Wspaniale będzie ją w niej sfotografować - napisał ostatnio Denis. - To będzie cudowny dzień, pełen emocji, łez i śmiechu. Nie mogę się doczekać.

Chłopak zapewnił też, że zdjęcia ze ślubu od razu znajdą się na Instagramie.

 Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Elizabeth Wisdom i Denis Lafargue Screen z Instagram.com/denislafargue#

Są inspiracją

Użytkownicy Instagramu, którzy "śledzą" ich na portalu (ang. followers), są pod wrażeniem całej historii Denisa i Elizabeth. Internauci twierdzą, że para jest dla nich inspiracją.

Wyglądacie wspaniale razem. Strasznie podoba mi się wasza historia. To wszystko daje mi nadzieję.
Jesteście piękni.
Bądźcie dalej tacy inspirujący.

Sam Denis wyznał na Instagramie:

Poprosiłem tę wspaniałą kobietę o numer telefonu na Instagramie, a teraz jesteśmy tutaj - rok starsi, zakochani do szaleństwa i zaręczeni - napisał. - Kto by przypuszczał, że tak mocno zakocham się w dziewczynie, którą poznałem dzięki portalowi Instagram. I kto wiedziałby, że będzie ona na tyle odważna, żeby odwiedzić nieznanego sobie faceta i lecieć do niego 7 godzin i że po 9 miesiącach spotykania, zaręczymy się.

Elizabeth Wisdom i Denis LafargueScreen z Instagram.com/denislafargue#

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.