Natalia Lesz zaręczyła się? "Party": Adam to dojrzały i inteligentny mężczyzna

Natalia Lesz znalazła miłość?

Czyżby kolejna polska gwiazda znalazła drugą połówkę pomarańczy? Jeśli wierzyć doniesieniom "Party", to Natalia Lesz dołączyła do grona sław, które są "po słowie".

Od końca zeszłego roku tabloidy plotkują o romansie Natalii Lesz . Piosenkarka miała spotykać się  z Adamem Maciejewskim, który kilka miesięcy temu zasłynął spektakularną operacją przeszczepu twarzy.  Według "Życia na Gorąco" para poznała na gali Polacy z Werwą i od razu podobno przypadła sobie do gustu. Teraz "Party" donosi, że to nie była jedynie przelotna znajomość, lecz poważne uczucie. I to na tyle, że Lesz zgodziła się z nim spędzić resztę życia.

W tygodniu mieszka na Śląsku, ale w weekendy często przyjeżdża do Warszawy. Adam to dojrzały i inteligentny mężczyzna, przy którym Natalia czuje się bezpiecznie. Dawno nie była tak zakochana - powiedziała "Party" koleżanka Natalii.

Natalia LeszNatalia Lesz Kapif Kapif

Sama Lesz nie chce komentować spraw sercowych. Pod koniec lutego w "DD TVN" potwierdziła jednak między wierszami, że do Śląska faktycznie ma pewien pociąg.

Z miłości na Śląsk się przeprowadziłaś?
Z miłości do Śląska - wybrnęła wokalistka.
A nie do mężczyzny?
Nie tak się umawiałyśmy...
Zostajemy w sferze domysłów i plotek - skomentowała to ze studia Kinga Rusin.

Prof. Adam MaciejewskiProf. Adam Maciejewski Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Według informatorów "Party", Lesz zamieszkała z Maciejewskim w Gliwicach. Ceremonia podobno miałaby się odbyć w przyszłym roku.

karo

Więcej o: