Simon Cowell został ojcem! Zdjęcia maluszka pokazał na Twitterze

Simon Cowell pokazał noworodka.

Simon Cowell 14 lutego przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Erica. Zdjęcia noworodka pokazał na Twitterze.

Święty Walenty sprawił Simonowi Cowellowi i Lauren Silverman wyjątkowy prezent. W Dniu Zakochanych na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Eric. Juror "X-Factor" zdjęciami swojej rodziny pochwalił się dwa dni po porodzie.

Nigdy nie sądziłem, że mogę poczuć aż taką dumę i miłość - napisał na Twitterze.

Screen z Twitter.com/SimonCowell

54-letni producent telewizyjny, łowca talentów i juror takich programów jak "American Idol", "Britain's Got Talent" i "X Factor" od dwóch lat spotyka się z 17 lat młodszą od siebie Lauren Silverman. Syn Eric jest drugim dzieckiem partnerki Cowella. Silverman ma już 7-letniego syna Adama ze swoim eks-mężem Andrew Silvermanem, przyjacielem gwiazdora.

Lauren i Andrew byli nieszczęśliwi w małżeństwie już od dłuższego czasu, niedługo dojdzie do rozwodu. Z czasem, gdy w małżeństwie działo się coraz gorzej, Lauren i Simon zbliżyli się do siebie - twierdzi informator UsMagazine.com.

Lauren Silverman i Simon CowellLauren Silverman i Simon Cowell East News East News

Jeszcze w 2009 roku Simon Cowell nie widział siebie w roli ojca:

Boże, nie. Gdybym miały rysować po ścianach, oszalałbym. Gdy masz dzieci, musisz mieć jakąś rutynę, od której nie uciekniesz. Musisz wstawać o konkretnej porze. Musisz słuchać. Kiedy tak naprawdę najchętniej chciałbyś usiąść w kącie i myśleć - mówił w jednym z wywiadów.

Cieszymy się, że zmienił zdanie i gratulujemy!

JONATHAN SHORT/INVISION/AP/Jonathan Short

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.