Syn miliardera pnie do góry. Tobias Solorz został właśnie prezesem Polkomtelu!

Teraz on będzie zarządzał firmą.

Tobias Solorz został nowym prezesem Polkomtelu. Syn jednego z najbogatszych Polaków, Zygmunta Solorza-Żaka , przejął właśnie to stanowisko po swoim ojcu. Ojciec Tobiasa Solorza zgromadził majątek szacowany przez "Wprost" na 10,5 miliarda złotych ci czyni młodego, bo zaledwie 34-letniego i w dodatku niezwykle przystojnego prezesa atrakcyjną partią, niestety już nie do wzięcia. Od jakiegoś czasu Tobias Solorz jest bowiem związany z urodzoną w 1993 roku Miss Polski Nastolatek 2009, Moniką Suchocką.

Tobias Solorz z partnerką.Tobias Solorz z partnerką. Forum Gwiazd Forum Gwiazd

Jako 24-latek Solorz spotykał się z Aleksandrą Fajęcką, prezenterką Polsatu. Znali się jeszcze z dzieciństwa i w końcu wybuchła pomiędzy nimi miłość.

Poważnie traktujemy nasz związek, ale jestem jeszcze za młoda na małżeństwo - mówiła 10 lat temu Fajęcka. - Na razie wyprowadziłam się od rodziców na swoje. Nie było mi łatwo, bo mama długo nie chciała mnie wypuścić z domu.

Związek jednak nie przetrwał próby czasu i para rozstała się.

Aleksandra Fajęcka i Tobias Solorz.Aleksandra Fajęcka i Tobias Solorz. East News East News

Spadkobierca gigantycznej fortuny i świeżo upieczony prezes Polkomtelu rzadko pojawia się na imprezach. Głównie są to wydarzenia branżowe, takie jak "Mobile Internet" w 2011 roku na której w imieniu swojego ojca odebrał nagrodę "Wirtualny Telefon" w kategorii "Człowiek Sukcesu" czy na prezentacji ramówki Polsatu, stacji, której właścicielem jest jego ojciec. Więcej o Tobiasie Solorzu dowiesz się klikając w linki poniżej.

Związek z prezenterką i z miss, bywanie na salonach i praca z ojcem. Co wiemy o Tobiasie Solorzu? [DZIEDZICE FORTUN]

Dzieci polskich bogaczy wkraczają na salony. Kim są i gdzie się bawią? Tobias Solorz: Syn miliardera to niezłe ciacho!

Tobias Solorz przejął stery Polkomtela po ojcu, które jest właśnie w trakcie rozwodu. Sprawa trwa już rok i 9 miesięcy i jak dotąd Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi nie udało się rozwieść z Małgorzatą Żak . Nie zanosi się na szybkie rozstrzygnięcie, ponieważ wyznaczono już 2 kolejne terminy rozpraw: 4 i 11 marca (zobacz: Rozwód Zygmunta Solorza-Żaka jeszcze potrwa. Są już terminy DWÓCH kolejnych rozpraw ). Tymczasem kariera jego syna nabiera rozmachu. Informacja o objęciu przez Tobiasa Solorza fotela prezesa znajduje się już na oficjalnej stronie firmy Polkomtel.

Tobias SolorzTobias Solorz Screen z Polkomtel.com.pl Screen z Polkomtel.com.pl

Kapif

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.