Mołek: Nie lepiej, aby Natasza stworzyła coś sama? Józefowicz: Ale co, mam zapaść się pod ziemię?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz falę hejtów tłumacza jako sukces klipu.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zapewniają, że są przyzwyczajeni do negatywnych komentarzy. Nie da się nie zauważyć, że każdy ich kolejny projekt spotyka się z ogromną falą hejtów w internecie. "Rollsi", jak nazwała ich Magda Mołek w sobotnim programie "DD TVN", starają się wszystko obrócić na swoją korzyść.

Tak było przy "Bitwie warszawskiej", przy projektowaniu. To nie jest pierwszy raz, wiedziałam, że będą kontrowersje. Mam grubą skórę. Moją grubą skórą są moi bliscy, to jest Janusz, moja mama, siostra - wytłumaczyła piosenkarka w "DD TVN". - Każdy ma prawo do swojego zdania, może dzięki temu, że się nie spodobało, ma tyle odsłon na YouTubie i mamy super promocje.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska Screen z You Tube.com Screen z You Tube.com

Prowadzący zwrócili uwagę, że niepochlebne komentarze odnoszą się nie tylko do piosenki i teledysku, ale całokształtu twórczości Urbańskiej. Mołek zasugerowała, że być może gdyby Józefowicz pozwolił żonie na więcej swobody, stworzyłaby coś , co spotkałyby się z większą aprobatą.

Ale co, ja mam zniknąć, przefarbować włosy, zapaść się pod ziemię? Nikt nie ma patentu na doskonałość. Jeżeli Natasza otrzyma ciekawszą propozycję artystyczną, będę pierwszą osobą, która będzie ją do tego namawiać - przyznał, jednocześnie podkreślając wszystkie jej osiągnięcia. - Natasza Urbańska jest człowiekiem sukcesu, jeździ po całej Polsce z koncertami, gra w spektaklach, które są napisane specjalnie dla niej. Natasza jest artystką spełnioną.

Magda Mołek dopytywała, dlaczego Urbańska i Józefowicz tłumaczą się z "Rolowania". Wyjaśnianie zamysłu artystycznego porównała do... tłumaczenia nieudanego dowcipu. Choreograf postanowił prowadzącą zbić z tropu pytając, czy podoba się jej twórczość Urbańskiej.

Doceniam to co robi - wybrnęła Mołek.

Natasza Urbańska podkreśliła, że "Rolowanie" jest kolejnym etapem projektu, w którym chce opowiedzieć o różnych twarzach kobiet. Wyraźnie zaznaczyła, że kiedy dwa lata temu rozpoczęła pracę nad płytą, to bez udziału Józefowicza zadecydowała o brzmieniach, jakie będą tworzyć krążek.

Jestem dorosła - oświadczyła Urbańska.

Nowy singiel już niebawem. Czekacie?

Natasza Urbańska i Janusz JózefowiczNatasza Urbańska i Janusz Józefowicz KAPIF KAPIF

psz

Więcej o: