Hardkorowy Koksu rozwodzi się! "Miała aferę z kolesiem, ukradła mi kasę i zostawiła mnie"

Jego żona opublikowała wyniki badań, z których wynika, że kulturysta jest bezpłodny.

Robert Burneika , znany bardziej jako Hardkorowy Koksu , rozstał się z żoną Katarzyną po 10 latach małżeństwa.

Nie rozeszli się w zgodzie, o czym świadczą między innymi ich wypowiedzi na Facebooku. Żona kulturysty opublikowała skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny. Stan jego zdrowia miał być bezpośrednią przyczyną zakończenia związku. Sportowiec w odwecie przedstawił swoje stanowisko i, według niego, prawdziwy powód rozwodu.

Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje - napisał na Facebooku.

Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem!

Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!

Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.

Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia

https://www.facebook.com/michal.czarkowski.77?fref=

Harkorowy Koksu na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń, załączył skan umowy z prawnikiem.

Robert BurneikaRobert Burneika Screen z Facebook.com/RobertBurneika Screen z Facebook.com/RobertBurneika

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.