Pamiętacie dziewczynę, która sprzedała swoje dziewictwo? Teraz znowu to robi!

Catarina Migliorini nie zniechęciła się nieudaną próba sprzedania dziewictwa Japończykowi za 780 tysięcy dolarów. Teraz jest jeszcze pewniejsza siebie i liczy na znacznie większy zarobek. Czy słusznie nazywa siebie "Najsłynniejszą dziewicą XXI wieku"?

Catarina Migliorini niespełna rok temu wystawiła na aukcję swoje dziewictwo (Zobacz: Kim jest dziewczyna, która sprzedała swoje dziewictwo za 780 tysięcy dolarów? ). Transakcja nie doszła jednak do skutku. Przebieg całej historii mogli zobaczyć widzowie w programie "Virgins Wanted" australijskiego reżysera Justina Sisely. Najwięcej za upojną noc ze studentką zapłacił milioner z Japonii, Natsu. Mężczyzna zaoferował kobiecie 780 tysięcy dolarów, a ta przystała na jego propozycję i poleciała na spotkanie z nim w Sydney. Jak wielkie było jej rozczarowanie, kiedy okazało się, że Japończyk ma nie 21 lat, jak opisywał podczas aukcji, a 53. Migliorini nie spodobało się też, że nie zwrócił jej kosztów za podróż, jak obiecywał na początku.

Z perspektywy czasu wydaje mi się, że to była ustawka wyreżyserowana przez producentów programu, żeby zwiększyć oglądalność. Moim zdaniem Natsu był fikcyjną postacią - powiedziała w jednym z wywiadów .

21-latka nie poddaje się: ponownie uruchomiła aukcję, która kończy się 12 grudnia. Migliorini liczy, że tym razem uda się jej zarobić 1,5 miliona dolarów. Okres między licytacjami wykorzystała na promocję siebie - między innymi wzięła udział w sesji do "Playboya". Czy to pomoże osiągnąć jej wymarzoną stawkę? Okaże się już niedługo. Zarobione pieniądze Catarina chce przeznaczyć na budowę domów dla biednych w jej rodzinnym stanie Santa Catarina.

Catarina Migliorini na zdjęciach z virginswanted.com.auCatarina Migliorini na zdjęciach z virginswanted.com.au fot. facebook.com Fot. Facebook.com

psz

Pieniadze chce przeznaczyc na budowę domów dla biednych ludzi w jej rodzinnym stanie Santa Catarina.Pieniadze chce przeznaczyc na budowę domów dla biednych ludzi w jej rodzinnym stanie Santa Catarina.

Więcej o: