Znany restaurator, młodszy o 13 lat kelner i lekarz. Życie erotyczne Magdy Gessler

Magda Gessler słynie z ognistego temperamentu. Naczelna kreatorka smaku jest gorącokrwista nie tylko w kuchni, ale i w życiu osobistym. Gessler potrafiła w sobie rozkochać młodszego o 13 lat kelnera, a także statecznego lekarza. Poznajcie sekrety jej życia erotycznego.

Magda Gessler. Magda Gessler. East News

Pierwszy mąż: Volkhart Müller

Volkhart Müller, korespondent tygodnika "Der Spiegel" w Madrycie był pierwszą wielką miłością Magdy Gessler. Müller był od niej 11 lat starszy. Gessler poślubiła go w latach 80. Para doczekała się syna, Tadeusza. Pierwszy mąż restauratorki zmarł w 1986 roku na raka. Restauratorka zdradziła, że w tym samym niemal czasie zmarła jej córeczka:

Mąż, mama, a wcześniej moja miesięczna córeczka - powiedziała w "VIVIE!".

Geesler nadal wspomina swojego pierwszego męża. Twierdzi, że czuje jego obecność:

Dla mnie moi bliscy nie umarli. Oni są ze mną, wszędzie. Wszystko, co robię, robię dla Volkharta, nie wierzę, że się wyłączył z naszego życia. W jakiś sposób te duchy mnie chronią. Gdy coś mi się udaje, wiem, że Volkhart to widzi i się z tego cieszy i jest ze mnie dumny - dodała.
adam gessler adam gessler agencja gazeta

Adam Gessler

Po śmierci pierwszego męża, Gessler przyjechała do Polski. Choć trudno w to uwierzyć, Gessler wpadła w oko nie tylko Piotrowi Gesslerowi, ale także i jego bratu, Adamowi, dziś głównie znanemu z długów. Restauratorka nawet w ważnych kwestiach kierowała się sercem. Gessler wyznała, że Adam Gessler jej się oświadczył.

Nie, ja nie jestem osoba świadomą. Ja jestem osobą, która we wszystkim kieruje się sercem. Zostałam wdową i przyjechałam z moim synkiem, który miał wtedy pięć lat na wakacje. To był zupełny przypadek, że trafiłam akurat do kawiarni braci Gesslerów i obaj panowie zaproponowali mi małżeństwo. Wybrałam jednego z nich... - powiedziała w rozmowie z Money.pl.

Przyszłym mężem okazał się brat Adama Gesslera.

Magda Gessler, Piotr Gessler. Magda Gessler, Piotr Gessler. EastNews

Drugi mąż: Piotr Gessler

Gessler zapałała uczuciem do znanego restauratora Piotra Gesslera. To on rozbudził w niej fascynację światem kulinariów. Jednak ich romans był zakazany, Piotr był bowiem wtedy mężem Marty Gessler. To dla swojej przyszłej żony, rozwiódł się. Piotr Gessler zafascynował Magdę swoją niezależnością i pasją. Choć przyznała,  że wciąż miała  w sercu swoją pierwszą i obecną miłość, Waldemara Kozerawskiego. Gessler przyznała,  że kochała ich obu jednocześnie.

Można, ale nie naraz. To są inne rodzaje miłości. Ta aktualna i tamta jak piękne wspomnienie. Można kochać bez granic, a drugiego po prostu kochać. Mój pierwszy mąż zresztą był w jakiś sposób do Waldka podobny. I wypełnił mi pustkę, która po nim została. Traktował swój zawód z identyczną pasją jak Waldek. Ja fascynuję się męską niezależnością. Tym, że ktoś ma swój świat, zbudowany beze mnie. Męczą mnie ludzie, którzy planują sobie życie na bazie mojej zawodowej aktywności. Piotr też mnie zafascynował - mówiła w Media.wp.pl.

Magda Gessler, Piotr GesslerEAST NEWS/ZENON ZYBURTOWICZ

Magda i Piotr pobrali się, a wkrótce przyszła na świat ich córka Lena. Jednak Gessler nie mogła oddać się w pełni macierzyństwu. Już wtedy wiedziała, że musi zająć się swoją karierą. Podobno inaczej to sobie wyobrażał brat męża restauratorki, Adam Gessler.

Adam Gessler liczył na to, że po ciąży zostanę w domu, a on przejmie to, w co ja zainwestowałam całe pieniądze, jakie miałam po śmierci mojego pierwszego męża. Musiałam więc szybko zakończyć takie ciepłe, normalne macierzyństwo i przejść do działania. Żeby nie pozostawić rodziny bez środków do życia - powiedziała Magda Gessler "Vivie!".

Magda Gessler, Piotr Gessler, Lara GesslerEastNews

Gesslerowie zamieszkali w okazałym domu w podwarszawskich Łomiankach. Restauratorka doceniła to, że Piotr Gessler przyjął ją z dzieckiem. Czyżby pokochała go z wdzięczności?

Nie byłam nieszczęśliwa. Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem. Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry - powiedziała w rozmowie z Media.wp.pl.

Para żyła spokojnie choć nieco nudnie, a Gessler była głodna większych emocji.

Piotr był moim drugim mężem. Żyło nam się spokojnie. Był skryty, małomówny, mało przystępny - wyznała restauratorka, czytamy w Fakt.pl.

Pomimo że związek Magdy i Piotra się zakończył, para wciąż nie ma rozwodu.

Piotr Adamczyk, 1997. Piotr Adamczyk, 1997. Agencja Gazeta

Piotr Adamczyk

Chociaż trudno w to uwierzyć, Piotr Adamczyk i Magda Gessler byli kiedyś parą. Związek był krótki, gdyż trwał zaledwie kilka miesięcy, a para była razem przeszło 10 lat temu. Słynna restauratorka zdradziła w programie u Łukasza Jakóbiaka, że była w jego restauracji.

Byłam. Musiałabym Ci opowiedzieć parę dowcipów, ale chyba nie wypada.  On jest tak delikatnym człowiekiem, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało w środku i nie ma poczucia humoru, więc nie mogę - powiedziała z przekąsem.

Magda Gessler nie wstydzi się tego romansu, inaczej mają się jednak sprawy u Piotra Adamczyka. Dziś nie pozostają w bliskiej relacji.

Zapytaj się Piotra. Ja zawsze jestem bardzo przyjazna, ja nie rozstaje się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego co robił. Przyjaźnił się bardzo i byliśmy blisko i było bardzo fajnie, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański by zrozumieć taką osobę jak ja? Poza tym przyjaźni się z osobą, której nienawidził, czyli z  moim byłym narzeczonym i z nim robi wszystkie interesy. Udajemy, że mówimy sobie dzień dobry - dodała w tym samym programie.

Magda Gessler, Piotr AdamczykKapif

Mariusz Diakowski, Magda Gessler, Katarzyna Dowbor, 2002. Mariusz Diakowski, Magda Gessler, Katarzyna Dowbor, 2002. Kapif

Mariusz Diakowski

Nieposkromiony apetyt na nowe wrażenia Gessler zaspokoił dopiero romans z kelnerem, młodszym od niej o 13 lat, Mariuszem Diakowskim. Był rok 1992, a Gessler miała już mocną pozycję kobiety biznesu. Nic dziwnego, że jej osiągnięcia mogły budzić podziw, a Gessler z łatwością zaimponowała młodemu mężczyźnie.

Przyjmując mnie do pracy, zapytała o moje imię, znak zodiaku oraz o to, jakich perfum używam. To pytanie zwaliło mnie z nóg. Byłem wtedy na studiach, znałem różne dziewczyny, ale żadna inna nie zafascynowała mnie tak jak Magda. Zakochałem się - powiedział sam zainteresowany, czytamy w Fakt.pl.

18.09.2003  WARSZAWA -  MAGDA GESSLER I JEJ NARZECZONY MARIUSZ DIAKOWSKI PRZED CAFE ZIELNIK  FOT.MACIEJ ZIENKIEWICZ / AGENCJA GAZETA  MZ3908  Fot. Maciej Zienkiewicz / AG

Młodszy kochanek zapewnił jej to wszystko, czego nie mógł dać jej mąż, Piotr Gessler.

A ja jak powietrza potrzebuję bliskiego człowieka, który ma pasję i podziela mój pogląd na życie. Czyli Mariusza. Zakochując się w nim, miałam wrażenie, że staję się nowym człowiekiem. Schudłam 18 kilogramów - powiedziała Gessler.

Para marzyła nawet o dziecku. Ich związek od początku wzbudzał kontrowersje, dlatego nie chcieli się pobrać.

Moi znajomi nie wierzyli, że nasz związek przetrwa. Niektórzy sądzili, że jestem z nią dla kasy. Dlatego nie chciałem brać ślubu, bo byłoby jeszcze więcej plotek. Czas pokazał, co naprawdę nas łączy - wyjaśniał Diakowski.

Mariusz Diakowski, Magda Gessler, 2001East News

Otworzyli razem lokal "Zielnik" na warszawskim Mokotowie. Dzięki młodszemu kochankowi, Gessler poczuła wiatr w żaglach. Jak sama wspomina, to było bardzo gorące uczucie.

Nie czułam, że jest młodszy. Straciłam poczucie rzeczywistości. To było coś gwałtownego, jakiś amok. Zresztą Mariusz uratował mi w jakiś sposób życie i zatrzymał czas - mówiła w Media.wp.pl.

Po opadnięciu emocji poczuła jednak, że nie jest to mężczyzna, z którym chce się zestarzeć.

Wiedziałam, że źle pokierowałam swoim życiem, że jestem w związku niewskazanym dla nas obojga - dodała.

Mariusz Diakowski, Magda Gessler, 2003East News

Para rozstała się po 7 latach w 1999 roku. Teraz restaurację "Zielnik" wciąż prowadzi Diakowski. Oprócz tego jest właścicielem PAPu. Obecnie prowadzi też restaurację "Stary Dom" wspólnie z Dariuszem Zarembą, a także - to ciekawostka - z kolejnym mężczyzną Gessler, Piotrem Adamczykiem. Co ma wspólnego Diakowski z Adamczykiem?

Połączyła nas miłość do włoskiej, familijnej atmosfery w restauracji, chęć podejmowania gości oraz brak kompromisów, gdy mowa o jakości potraw - mówił Diakowski w Restaurator.com.pl.
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski. Magda Gessler, Waldemar Kozerawski. kapif

Waldemar Kozerawski

Waldemar Kozerawski to kolejna wielka miłość Magdy Gessler. Ich historia miłosna przypomina niemal opowieść romantyczną poczytnej książki. Para spotkała się ponad 20 lat temu. Połączyło ich uczucie nagłe i namiętne. Tak wspominał to Kozerawski w wywiadzie z 2005 roku.

Tak, 20 lat temu. Poszedłem na prywatkę do Andrzeja Szpilmana. Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy. Ja czułem się tam samotnie - wyjaśnił Waldemar Kozerawski w rozmowie z Media.wp.pl.
Też tam nikogo nie znałam. Przyjechałam na chwilkę z Madrytu, gdzie studiowałam na ASP, tylko by wymienić paszport. Na tydzień - dodała Magda Gessler.
Podszedłem do Magdy, objąłem ją.
Coś ty! Zacząłeś ze mną tańczyć po prostu - weszła mu w słowo Gessler.

Kozerawski miał już jednak zaplanowane nowe życie w Kanadzie.

Musiałem już wyjeżdżać do Kanady. Złożyłem papiery emigracyjne, sprzedałem tu wszystko, co miałem, nostryfikowałem dyplom lekarski w ambasadzie amerykańskiej i spaliłem za sobą mosty - wyjaśnił.

Mimo tego para zdecydowała się na szalony 3 miesięczny romans.

Uciekliśmy wtedy od rzeczywistości, zamknęliśmy się w kawalerce na dwudziestym piętrze wieżowca koło Juniora. I tam zbudowaliśmy świat ograniczający się tylko do nas dwojga. Pamiętam, że pierwszy raz poczułam się naprawdę dorosła, bo zadecydowałam o czymś bez udziału mojego ojca i mamy. Z własnego wyboru. Nikt nie wiedział, gdzie jestem - zdradziła Gessler.

Magda Gessler, Waldemar KozerawskiKapif

Połączyło ich wyjątkowe porozumienie dusz.

Jeszcze przed rozstaniem było cudowne gotowanie razem, cudowne przegadane noce, bez końca. Porozumienie pod każdym względem, i to ludzi z krańcowo różnych światów. Waldek jest bardzo konkretny, to uporządkowany realista. A ja kompletnie zwariowana artystka - dodała.

Gessler zdecydowała o końcu związku.

Gdyby on miał odlecieć przede mną, chyba bym mu nie pozwoliła. Nie zniosłabym tego. Ale to ja wsiadłam do samolotu pierwsza - wyjaśniła.

Przez te wszystkie lata para nie mogła o sobie zapomnieć. Kozerawski w oczach Gessler wyrastał na ideał. Gdy kończył się każdy kolejny jej związek, przypominała sobie o nim.

Wtedy wraca się myślami do najszczęśliwszych chwil. A takie miałam właśnie z Waldkiem. I dlatego wykręciłam jego numer telefonu - zdradziła Gessler.

Nie starczyło im jednak odwagi, by się spotkać. Każde z nich ułożyło już sobie życie. To los postawił ich ponownie na swojej drodze. Kozerawski pierwszy raz od 20 lat wrócił do Polski na zjazd absolwentów. Ten zjazd organizowała właśnie Gessler. Restauratorka była wtedy jednak jeszcze w związku z Mariuszem Diakowskim.

To się jednak powoli wypalało. Kiedyś powiedziałam mu: "Słuchaj, jak będziesz taki histeryczny, to przyjedzie Waldek z Kanady i usunie ciebie z mojego serca". A później okazało się, że ten zjazd mam organizować ja, w Fukierze - wyjaśniła.

magda gessler, waldemar kozerawskiKapif

Ich spotkanie po latach było iście magiczne. Oboje czuli, że to coś więcej.

Nie mogłam wejść. Miałam całkiem miękkie nogi. Chodziłam naokoło Fukiera przez godzinę, zanim odważyłam się otworzyć drzwi. A on siedział tuż przy wejściu, w rogu stołu. (...) Podał mi te róże i przytulił. I w tym momencie zostałam odczarowana. Jednym pocałunkiem wyleczył mnie z Mariusza. Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz". Wziął mnie za rękę - barwnie opisywała Gessler.

Romans pary szybko się odnowił. Od razu zamieszkali razem. To był 2003 rok. Od tego czasu utrzymywali związek na odległość. Raz Kozerawski przyjeżdżał do Gessler, raz ona do niego. Gessler tak opisywała chwile spędzane w Kanadzie.

I jedziemy wtedy na wieś, gdzie jest fantastyczny kominek i jeszcze bardziej fantastyczne łóżko. Takie samo mamy w Nałęczowie. Do niego 12 poduszek. A ja się czuję znowu jak narzeczona, jak wybranka losu.

Mimo że związek Kozerawskiego i Gessler wydaje się istną sielanką i na nim pojawiły się pewne rysy. Gessler i Kozerawski kila razy ogłaszali ślub. Nie doszło do niego, bo Gessler wciąż nie ma rozwodu z drugim mężem, Piotrem Gesslerem.

Magda GesslerScreen Facebook.com

magda gessler, jacek latycz magda gessler, jacek latycz screen z facebook.com

Jacek Łotycz

Gessler rzuciła się w wir pracy. Razem z "Kuchennymi rewolucjami", które ruszyły w 2010 roku, miała też więcej pracy i mniej wolnego czasu. A ten umilił jej mężczyzna poznany na planie programu, Jacek Łotycz. Gessler z Łotyczem poznali się w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie gwiazda TVN dokonywała "Kuchennych rewolucji w "Karczmie u Bartka". Często jednak bywała też w innych lokalach. Pewnego razu zawitała do Janosika i od razu zakochała się w kuchni Łotycza.  Prowadząca "Kuchennych rewolucji" zatrzymała przy sobie na dłużej przystojnego blondyna. Obecnie Jacek Łotycz pełni funkcję jej prawej ręki i menadżera. Oficjalnie tylko się kolegują. Gessler zaczęła się pojawiać z Łotyczem na imprezach - towarzyszył jej na Balu TVN w 2012, gdzie jednak nie chciał być zauważony i chował się za filarem.

Magda Gesslerscreen z http://janosikbukowina.pl/

Nie ulega jednak wątpliwości, że Gessler jest bardzo namiętna. Ciekawe, czym nas jeszcze zaskoczy?