Od tego zaczął się cały spór. Kin o Kołakowskiej: Fuzja dziennikarki z surogatką

Prowadzący program nazwał partnerkę Tomasza Karolaka surogatką.

Po sobotnim odcinku "Magla towarzyskiego" wybuchł konflikt pomiędzy prowadzącym program, Tomaszem Kinem a Tomaszem Karolakiem . A od czego się to wszystko zaczęło? Tomasz Kin i Karolina Korwin Piotrowska w programie śmiali się z Anny Bałon, która ogłosiła, że pójdzie na studia dziennikarskie. Wtedy Korwin Piotrowska znalazła analogię pomiędzy nią, a matką dzieci Tomasz Karolaka.

Kołakowska też podpisuje się czasem jako dziennikarka.
Viola Kołakowska podpisuje się dziennikarka? - nie dowierzał Kin. No to teraz wszystkie osoby z talent show będą się podpisywać dziennikarka - wtórowała mu Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin.Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin. Kapif Kapif

Na koniec programu prowadzący postanowili znów sobie pożartować. Kin otworzył jeden z kolorowych magazynów, który na ostatniej stronie zamieścił zdjęcia gwiazd z ostatnich imprez. Tomasz Kin miał jej opisywać, a Karolina Korwin Piotrowska miała zgadnąć, o kogo chodzi. Wreszcie przyszła kolej na Violę Kołakowską. Kin opisał ją:

Fuzja pomiędzy dziennikarką, matką a surogatką.
To pewnie Kołakowska - odgadła od razu Korwin Piotrowska.

Viola KołakowskaViola Kołakowska Kapif Kapif

To porównanie bardzo nie spodobało się Tomaszowi Karolakowi, który zagroził Kinowi na Facebooku.

Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał .

Tomasz KarolakTomasz Karolak Kapif Kapif

A tu dalszy ciąg sporu.

Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to...

Sporu ciąg dalszy. Karolak do Korwin Piotrowskiej: Niech popatrzy w zwierciadło

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwójkę dzieci, 6-letnią Lenę i 8-miesięcznego Leona, chociaż oficjalnie nie są parą. Myślicie, że Karolak słusznie się obraził?

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.