Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas też się rozstali? "Robią sobie przerwę"

Kryzys w aktorskim małżeństwie.

Wygląda na to, że sezon kryzysów małżeńskich w show-biznesie możemy uznać za otwarty. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas ostatnio nie byli widywani razem. Na czerwonym dywanie każde z nich pokazywało się osobno. Tak samo było ze spędzaniem wolnego czasu: Douglas relaksował się na jachcie w u wybrzeży Sardynii, zaś Zeta-Jones w swoim domu w Nowym Jorku. Wygląda na to, że to nie przypadek, a para musiała po prostu od siebie odpocząć:

Robią sobie przerwę - zdradziło źródło w People.com.

Fot. Evan Agostini AP

Para zdecydowała się na "chwile przerwy" podobno tuż po powrocie z festiwalu Cannes w maju. Na razie jednak nic nie zapowiada tego, by para mieli udać się do sądu.

Żadne z nich nie złożyło pozwu o rozwód, ani nie zdecydowało się na separację - donosi źródło w portalu.

68-letni dziś Douglas i 48-letnia Zeta-Jones pobrali się w 2000 roku. Mają dwoje dzieci: 13-letniego Dylana i 10 letnią Cary. Kryzys w ich związku byłby rzeczywiście smutny, bo para dużo razem przeszła i wydawało się, że nic ich nie rozdzieli. Douglas w 2010 roku pokonał raka. Zeta-Jones wspierała wtedy męża. Stres jednak odbił się także na jej zdrowiu, aktorka przyznała się, że cierpi na chorobę dwubiegunową.

Catherine Zeta-JonesCatherine Zeta-Jones Reuters Reuters

Niezależnie od wyniku "przerwy", aktorzy stawiają na dobro dzieci:

Oni chcą jak najlepiej dla swoich dzieci, bez względu na to, co się dzieje - wyjaśnia źródło.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones.Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones. AP/Matt Sayles AP/Matt Sayles

Vic

Więcej o: