Filip Moniuszko , znany z pierwszej edycji programu " The Voice of Poland ", nagrał właśnie teledysk do pierwszego singla "Zachłannie". Zobaczyć w nim możemy jedną w uczestniczek " Top Model " - Marcelę Leszczak . Potomek słynnego kompozytora Stanisława, tak napisał o niej na swoim Facebooku:
Już jutro premiera mojego pierwszego solowego singla :)) Do współpracy przy klipie miałem przyjemność gościć Marcele Leszczak - finalistkę Top Model ;))) Zajebistą kobietę o pięknej urodzie i pięknym wnętrzu. Zobaczycie jaka Marcela jest naprawdę ;))
Marcela dostaje ostatnio coraz więcej zleceń aktorskich. Zagrała też jedną z głównych ról w serialu " Miłość na bogato ". Myślicie, że Marcela całkowicie zrezygnuje z modelingu na rzecz aktorstwa? Jej ostatnie sukcesy pokazują, że to całkiem prawdopodobne.
Klip z Marcelą w roli głównej możecie obejrzeć tutaj .
aga
Horror w willi byłego premiera. Tortury, tajne dokumenty i podwójne morderstwo. Z domu polityka zniknęło tylko jedno
Nowe ustalenia po śmierci 24-letniej modelki z Wrocławia. Prokuratura zabrała głos
Dziennikarz TVN24 komentuje zachowanie Trumpa na mundialu. Zapowiada: To jeszcze nie koniec
Awantury ciąg dalszy. Posłanka nieudolnie tłumaczy się ze zdjęcia z martwymi rybami. Biejat nie miała litości
Pokazali nowe zdjęcia zza kulis "Rancza". Szok, jak zmieniła się Lodzia. Te kadry to hit!
Polsat zapowiada kolejne zmiany. Najpierw usunęli "Interwencję", a teraz znika kolejny program
Wywiad Williamsa wywołał burzę w sieci. Poszło o to, co wypadło mu z ust. Teraz muzyk się tłumaczy
Mają tam dom Chincz i Żukowska. Chciałaby tam zamieszkać także Świątek. "Wielu Polaków szybko czuje się jak u siebie"
Schudł 30 kg i zdradził, jak to zrobił. Sekret Wojciecha Manna zaskakuje prostotą