Maciej Zakościelny znalazł nową miłość? Zakochał się w amerykańskiej aktorce?

Maciej Zakościelny rozpoczął nowy związek?

Czyżby jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów nie był już do wzięcia? Wygląda na to, że Maciej Zakościelny ma nową dziewczynę - amerykańską aktorkę Caity Lotz, o czym poinformował nas nasz czytelnik. Na Facebooku Caity Lotz zmieniła swoje zdjęcie profilowe. Na nowym widać na nim wyraźnie nią samą oraz Macieja Zakościelnego. Informację o kiełkującym uczuciu zdają się potwierdzać komentarze pod fotografią:

Perfekcyjna para - napisała jedna ze znajomych.

Co ciekawe, to stwierdzenie sprowokowało do reakcji samego Zakościelnego, który wstawił pod komentarzem uśmiechniętą buźkę.

 Caity Lotz i Maciej Zakościelny Caity Lotz i Maciej Zakościelny Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Caity Lotz ma 26 lat i zagrała w takich filmach jak np.: "Nadprzyrodzony pakt", "Dziewczyny z drużyny 3" czy serialu: "Dolina nieumarłych". W jej najnowszej produkcji pt. "Bitwa roku", której premiera planowana jest na sierpień tego roku, zagrała u boku Weroniki Rosati.

Caity LotzCaity Lotz PR photos PR photos

Nie macie wrażenia że, Lotz ma typ urody zbliżony do Izy Miko, poprzedniej dziewczyny Zakościelnego?

Izabella MikoIzabella Miko Kapif Kapif

Czekamy na oficjalny komunikat aktora w tej sprawie. Póki co fanki Zakościelnego mogą żyć nadzieją, że także i tym razem złośliwe chochliki zaatakowały facebookowy profil gwiazdy lub Cait Lotz jest jedynie jego przyjaciółką.

Caity LotzCaity Lotz PRphotos PRphotos

Maciej ZakościelnyMaciej Zakościelny Katarzyna Figura

karo

Więcej o: