Zac Efron, Amanda Seyfried i Adam Sandler wręczą statuetki MTV Movie Awards 2013

Transmisję z rozdania Złotych Popcornów będziemy mogli obejrzeć 14 kwietnia od godz. 21:00 na MTV.

Tegoroczną galę poprowadzi australijska aktorka, scenarzystka i komik - Rebel Wilson, znana z filmów "Jak urodzić i nie zwariować", "Wieczór panieński", czy "Druhny".

mat.prasowe

Dołączy do niej plejada gwiazd - nagrody wręczą Steve Carell, Melissa McCarthy, Zac Efron , Kerry Washington, Seth Rogen, Danny McBride, Amanda Seyfried), Chris Rock, Adam Sandler, Chris Pine, Zoe Saldana i Zachary Quinto.

Fot. AP

Oprócz tego, nagrody specjalne odbiorą Will Ferrell (Geniusz Komedii) oraz Emma Watson (MTV Pionier dla najlepszej młodej aktorki).

Fot. AP

W boju o nagrody najmocniejsze okazały się dwa filmy -" Django" Quentina Tarantino oraz "Ted" Setha MacFarlane'a, uzyskując aż siedem nominacji. Powalczą m.in. w kategoriach: Najlepszy Film Roku, Najlepsza Para na Ekranie, Najlepsza Walka, Najlepszy Pocałunek i Najlepszy Moment WTF. "Poradnik pozytywnego myślenia" nie został w tyle i jest nominowany w sześciu kategoriach. Tuż za nim uplasował się "Mroczny rycerz powstaje" z pięcioma szansami na nagrodę. Duże nadzieje na pozłacaną paczkę popcornu mają również filmy "Avengers", "Charlie", "Pitch Perfect" i "Skyfall", które zdobyły po cztery nominacje.

Komu kibicujecie?

nn

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.