Dior zrywa kontakt z Milą Kunis. "Jest za gruba"

Mila Kunis niedawno została okrzyknięta przez magazyn "Esquire"- najseksowniejszą żyjącą kobietą. Ten tytuł jednak nie wpłynął na decyzję szefów domu mody Dior. Rezygnują ze współpracy z aktorką, przed wygaśnięciem kontraktu!

Mila Kunis od roku była twarzą marki Miss Dior. Kilka tygodni temu opublikowano ekskluzywną sesję zdjęciową promującą kampanię jesień/ zima 2012. Na zdjęciach aktorka wystylizowaną jest na gwiazdę wielkiego formatu, którą otacza tłum fotoreporterów.

Mila Kunis w kampanii Miss Dior jesień/zima 2012Mila Kunis w kampanii Miss Dior jesień/zima 2012 Mat.prasowe/Dior Mat.prasowe/Dior

Ten wizerunek nie przekłada się jednak na jej wygląd poza ekranem, sesjami i oficjalnymi wyjściami. Mila chodzi ubrana jak przeciętna dziewczyna, a w dodatku utyła siedem kilogramów.

FORUM

Te zaniedbania wypomnieli jej szefowie paryskiego domu mody i zerwali z gwiazdą kontrakt przed jego wygaśnięciem.

Firma zapłaciła jej fortunę i są bardzo niezadowoleni z tego, jak Mila wygląda. Odkąd spotyka się z Ashtonem jest nieustannie fotografowana i wygląda tragicznie. To nie wizerunek, jaki Dior chce przekazać swoim klientkom - powiedziała osoba pracująca w domu mody w wywiadzie dla Star Magazine .

Ashton Kutcher i Mila Kunis.Ashton Kutcher i Mila Kunis. eastnews eastnews

Dior do swoich kampanii reklamowych zaprasza szczuplutkie aktorki i modelki: Kate Moss, Natalie Portman, Charlize Theron, czy Gisele Bündchen .

Ashton Kutcher i Mila Kunis. mat. promocyjne

Mila była w świetnej formie po zdjęciach do "Czarnego Łabędzia".  Jednak po ponownym zejściu się z Aschtonem Kutcherem , przybrała na wadze.

Mila Kunis dla 'Esquire'Mila Kunis dla "Esquire" Esquire/Cliff Watts Esquire/Cliff Watts

Wy też uważacie, że Mila przytyła i jest nieschludna? A może pracownicy Diora przesadzają?

Polanski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.