Monika Olejnik opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z wakacji w Hawanie. Na fotce siedzi na ławce obok mosiężnego Johna Lennona. Obstawiamy, że fotka mogła być zrobiona nawet 20 lat temu!
Monika uczesała się wtedy w dwa warkocze, co wyjątkowo przypadło do gustu jej fanom:
Monika,fajne warkoczyki......!
I włosy tak ładnie przycięte a nie wystrzępione - zachwalali jej fani na profilu.
Wścibskim użytkownikom nie umknął jednak fakt, że zdjęcie jest już leciwe:
Czyli pamiętamy stare piękne czasy - skomentował jeden z nich.
Mimo młodzieńczej stylizacji i dziewczęcej fryzury musimy przyznać, że Monika Olejnik teraz wygląda lepiej niż 20 lat temu. Rozumiemy, że w czasie wakacji nie dbamy o swój wygląd tak jak na co dzień, jednak teraz Monika prezentuje się znacznie korzystniej. Jak uważacie?
Vic
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Wściekły Trump przerwał wywiad i rzucił mikrofonem. "Albo jesteś skorumpowana, albo głupia"
Woźniak-Starak znowu błyszczy w Opolu. Bończyk zachwyciła dodatkiem
Dawid Podsiadło zaskoczył metamorfozą. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Nie do poznania"
Nie do wiary, co zrobiła żona Rozenka, gdy ścigali go komornicy. "W ogóle o tym nie wiedziałem"
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego
Szcześniak zapytany o dopłaty do emerytur dla artystów. Padły dosadne słowa
Schudła 226 kg i jest nie do poznania. Tak wygląda dziś Tammy Slaton z "Sióstr wielkiej wagi"
Widzowie festiwalu w Opolu nie wytrzymali, gdy to zobaczyli. Piszą o jednym. "Porażka"