O tych zdjęciach gwiazdy chciałyby zapomnieć! Ale obciach

Straszne zdjęcia polskich celebrytów cd.
Agnieszka Szulim i Mateusz Szymkowiak. Agnieszka Szulim i Mateusz Szymkowiak. fot. screen Facebook

Agnieszka Szulim i Mateusz Szymkowiak

Agnieszka Szulim jako początkująca gwiazda nie miała wyrobionego stylu. Godziła się na wszelkie eksperymenty garderobianych i makijażystek. Efekt był koszmarny. Nieciekawie wyglądał także Mateusz Szymkowiak, który to zdjęcie zrobił sobie, będąc fanem prezenterki.

Tak wyglądają dzisiaj:

Karolina Korwin Piotrowska. Karolina Korwin Piotrowska. fot. KAPIF

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska jeszcze kilka lat temu przypominała nam Katarzynę Szczukę, pierwszą czołową feministkę. W krótkich, czarnych włosach i okularach nie wyglądała tak dobrze jak teraz.

Rozenek. Rozenek. fot. KAPIF

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zanim została Perfekcyjną Panią Domu, ukrywała się w cieniu swojego znanego męża. Nie dbała wówczas o siebie tak bardzo. Na szczęście żona aktora zaczęła o siebie dbać, a efekty są imponujące.

Monika Mrozowska. Monika Mrozowska. fot. KAPIF

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska nie zawsze wyglądała tak seksownie jak teraz. To zdjęcie z pewnością chciałaby usunąć ze swojej pamięci. Teraz prezentuje się o niebo lepiej:

Anna Mucha. Anna Mucha. fot. KAPIF

Anna Mucha

Anna Mucha zanim osiągnęła status gwiazdy, kompletnie nie dbała o siebie i swoją figurę. Wyglądała po prostu strasznie. Nie to co teraz!

Magda Gessler. Magda Gessler. fot. KAPIF

Magda Gessler

Magda Gessler jeszcze kilka lat zupełnie inaczej wyglądała na twarzy. Zastosowała nową dietę, zmieniła makijażystkę, a może odwiedziła gabinet chirurgii plastycznej? Znana restauratorka wygląda teraz super!

Kora z RAMONKĄ. Kora z RAMONKĄ. fot. KAPIF

Kora z Ramonką

Kora jeszcze kilka lat temu była brunetką. Diametralnie zmieniła swój wizerunek odkąd zaczęła występować w Must Be The Music. Zmieniła się nie tylko piosenkarka, ale również jej pies- niegrzeczna Ramonka.

Natalia Lesz. Natalia Lesz. fot. KAPIF

Natalia Lesz

Natalia Lesz swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała dobrych kilka lat temu. Była wówczas zwykłą dziewczyną niewyróżniającą się z tłumu. Teraz na czerwonych dywanach błyszczy i wygląda zdecydowanie inaczej.

Grażyna Torbicka. Grażyna Torbicka. fot. KAPIF

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka ma to do siebie, że im jest starsza, tym lepiej wygląda. Klasa sama w sobie!

Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. fot. KAPIF

Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi nie zawsze była seksbombą! Zanim zaczęła podkreślać swoją zgrabną pupę, preferowała styl grzecznej dziewczynki.