Johnny Depp rozstał się z kochanką!

Amber Heard rzuciła aktora.

Niewiele czasu Johnny Depp cieszył się swoją nową zdobyczą. Amber Heard , aktorka, z którą spotykał się po rozstaniu z Vanessą Paradis , zakończyła związek z gwiazdorem - czytamy na RadarOnline . Podobno miała dość mediów, które ciągle ingerowały w jej życie i oskarżały o rozbicie związku Deppa.

Amber nigdy nie chciała takiego zainteresowania medialnego. Jest dumna z tego, że jest niezależna, nie chce być postrzegana jako osoba, która prześpi się z każdym, tylko po to, by zdobyć popularność. Kiedy tylko media zaczęły nagłaśniać ich związek, powiedziała Johnny'emy, że potrzebuje przestrzeni - donosi źródło portalu.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Według informacji portalu, Depp i Paradis rozstali się już w grudniu, ale ogłosili to dopiero w czerwcu. Aktor zaczął spotykać się z Amber dopiero po zakończeniu swojego wieloletniego związku.

Depp i Heard spotykali się kilka miesięcy, ale dobrze to ukrywali. Jednak przez to, że Johnny i Vanessa dopiero w czerwcu podali informację o swoim rozstaniu, ludzie uważają, że to Amber rozbiła ich związek - czytamy na RadarOnline.

Biseksualna aktorka także do niedawna była w związku - z kobietą. Ciekawe, czy wróci do Johnny'ego, gdy media się znudzą opisywaniem ich romansu?

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Jax

Zobacz także:

Johnny Depp i Vanessa Paradis: Miłość od pierwszego wejrzenia skończyła się po 14 latach!

Agnieszka Szulim, Tom Cruise, Johnny Depp... Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania ostatnich miesięcy [RANKING]

Mieli nominację do OSCARA, a nie mają MATURY!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.