Syn Stockingera pracuje w TVN! Jego ojciec: Dobrze, że nie zostanie aktorem...

Robert Stockinger zatrudniony przez TVN. Nie skończył jeszcze studiów...

Syn znanego głównie z "Klanu" Tomasza Stockingera nie poszedł w ślady ojca. Mimo to być może pojawi się na ekranach telewizorów. Został dziennikarzem, chociaż nie ukończył jeszcze studiów.

(Robert) wybrał sobie własną drogę, zresztą dziennikarską, i pracuje w zespole TVN 24 w nowej TTV. - powiedział Tomasz Stockinger w wywiadzie dla magazynu "VIP". - Muszę przyznać, że bardzo ucieszyła mnie jego decyzja, że nie zostanie aktorem.

Czyżby tata wątpił w zdolności syna w tej dziedzinie?

Na stronie TTV nie znaleźliśmy wzmianki o młodym Stockingerze, ale na jego Facebooku TVN24 widnieje jako pracodawca.

Starszy Stockinger zwierza się też magazynowi ze swoich marzeń o posiadaniu wnucząt.

Oj, myślę np. trochę o upływającym czasie i o tym, żeby nie nastąpił koniec linii Stockingerów - wyznaje aktor. -  I o tym, czy i kiedy wnuk usiądzie mi na kolanach.

Robert Stockinger ma 22 lata, chyba więc trochę za wcześnie na takie ojcowskie pogadanki. Syn Tomasza był jakiś czas temu związany z rok młodszą od siebie Olą Szwed, ich związek jednak rozpadł się. Na profilu Roberta nie znaleźliśmy informacji na temat statusu związku. Może jego ojciec wie coś więcej na temat powiększenia rodziny?

tommy

Zobacz także: Najwięksi AMANCI PRL-u. Pamiętacie ich? Zobaczcie, co dzisiaj robią Przystojni synowie znanych rodziców Szwed zdradziła Stockingera?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.