Już jest NOWY TELEDYSK Edyty Górniak!

Jak Wam się podoba?

"Consequences" to czwarty singiel z albumu Edyty Górniak "MY". Dokładnie o północy miał swoją premierę teledysk do tego utworu! Piosenkarka stworzyła go we współpracy ze studentami:

Po raz pierwszy postanowiłam nie zwracać się z propozycją współpracy do instytucji doświadczonej, jak to zrobiłam przy okazji wideoklipu "Nie zapomnij", który ostatecznie nie miał swojej premiery poprzez utracenie jakości na planie zdjęciowym (...). Postanowiłam postawić na ludzi młodych, którzy jeszcze studiują tematy filmu, wideoklipu, montażu i to są w zasadzie studenci, jeszcze nie z takim pełnym doświadczeniem i poprzez to bardzo łatwo mi było z nimi współpracować i atmosfera na planie była tak rzadko uzyskiwana - niezwykle kreatywna, spójna, nie było w zasadzie żadnych momentów konfliktu - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

Edyta Górniak. Edyta Górniak.  kapif

Na swoim profilu na Facebooku napisała:

Kochani... Jaki to jest ten clip? Hmm.. Zwariowany. Szalony. Kolorowy. Nieprzewidywalny? Odważny. Wakacyjny. Sexi? Może trochę. O kobiecie. O kobietach. Różnych. Ile jest ich we mnie? Jakie są? Ciągle to odkrywam.
Kobiecość ma różne oblicza, zwłaszcza kiedy jest spełniona. Piosenki mają różne kolory, zwłaszcza kiedy pozostają pasją. Kiedy pasja łączy się ze spełnieniem, konsekwencje bywają szalone. Szalonego lata, pasji i spełnienia dla Was!! CONSEQUENCES.... ? YES.. ! - dodała na 20 minut przed premierą.

A oto i teledysk:

 

Jak Wam się podoba?

Zobacz wideo

Jax

Zobacz także:

Co ona wygaduje?! ZŁOTE MYŚLI Edyty Górniak w wywiadzie dla Twojego Stylu

Są piękne, sławne i... noszą ZA MAŁE BUTY!

Polskie gwiazdy w SKĄPYCH STROJACH na okładkach. Kto prezentuje się najlepiej?

Jak Wam się podoba nowy klip Edyty Górniak?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.