Jedna z ulubionych par światowego show-biznesu rozstała się - podaje portal ETOnline.com :
Johnny Depp i Vanessa Paradis rozstali się w zgodzie. Proszę o uszanowanie ich prywatności i, co najważniejsze, prywatności ich dzieci - czytamy w oficjalnym oświadczeniu rzecznika prasowego aktora.
Johnny Depp i Vanessa Paradis byli ze sobą 14 lat, mają dwoje dzieci: 13-letnią córkę Lily-Rose i 9-letniego syna Jacka. Plotki o rozstaniu pary pojawiły się już w styczniu. Jednak Paradis ironicznie skomentowała sensacyjne doniesienia na temat swój i Johnny'ego:
Ludzie mówią, że każdej zimy się rozstajemy, a każdego lata bierzemy ślub. Piszą też, że jestem po raz dwunasty w ciąży. Wszystko to są plotki, które na dodatek krzywdzą moją rodzinę i moje dzieci - mówiła w wywiadzie dla "Hello Magazine".
Niestety, tym razem to prawda.
Jax
Stylistka rozczarowana strojami Polaków na otwarciu igrzysk. "Wybór kompletnie nietrafiony"
Zwrot w aferze Wyszkoni kontra Konkol. Sąd podjął ważną decyzję
W mieszkaniu Roksany Węgiel nie ma miejsca na klasykę. Luksus w każdym kącie
Tym strojem księżna Kate udowodniła, że jest ikoną stylu. Ekspertka mówi o detalach
Agata Młynarska wzywa Donalda Tuska do działania. Do apelu dołączyła Grażyna Szapołowska
Nowa para poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Znamy nazwiska
Cezary Pazura odwiedził swoje dawne mieszkanie. Nie do wiary, co spotkało go na miejscu
Zawadzka szczerze o trudach macierzyństwa. Jaśniej się nie da
Topowa modelka już przed laty oskarżała wpływowych mężczyzn. Zamknięto ją w szpitalu psychiatrycznym