Sukces polskiej projektantki! Cheryl Cole wystąpiła w kreacji EVY MINGE!

Jak wyglądała?

Eva Minge to jedna z niewielu polskich projektantek docenianych poza granicami naszego kraju. Jej projekty już kolejny raz zauważyła brytyjska wokalistka Cheryl Cole . Artystka w poniedziałkowy wieczór wystąpiła przed królową Elżbietą II. Specjalnie na tę okazję wybrała elegancką suknię z kolekcji Minge . To niewątpliwy sukces naszej projektantki!

Cheryl Cole w sukni projektu Evy MingeCheryl Cole w sukni projektu Evy Minge EastNews

Kreacja, wybrana przez Cole na tę ważną uroczystość, pochodzi z kolekcji Haute Couture 2012. Czarna suknia obszyta błyszczącymi cekinami, z imponującym farbowanym jedwabnym trenem, zrobiła ogromne wrażenie. Nic dziwnego. Gwiazda prezentowała się w niej wspaniale! Kreację zestawiła ze srebrnymi kolczykami i ciekawą bransoletką.

Cheryl Cole w sukni projektu Evy MingeCheryl Cole w sukni projektu Evy Minge Agencja Wyborcza.pl

Suknię, którą miała na sobie brytyjska wokalistka na obchodach diamentowej rocznicy panowania królowej, można było zobaczyć już w styczniu tego roku na wybiegu. Polska projektantka zaprezentowała wówczas swoją kolekcję na paryskim tygodniu mody. Pokaz zebrał bardzo wiele pozytywnych opinii. Kreacja Evy Minge wydaje się być stworzona dla Cheryl Cole . Wyglądała w niej lepiej niż modelka na wybiegu.

Cieszycie się z sukcesu Evy Minge?

Eva Minge Haute Couture SS 2012 Eva Minge Haute Couture SS 2012  Eva Minge/Facebook

patrick field

Zobacz także:

Urszula Dudziak udaje kobietę z SEKSTELEFONU!

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego LANSUJE się na salonach

Tak się bawi WARSZAWKA! CZTERY imprezy w JEDEN DZIEŃ!

Więcej o: