Weronika Grycan została CHOREOGRAFEM "Ich Troje"!

19-letnia Grycanka w żywiole.

Marta Grycan z młodszą córką Wiktorią, zaliczają kolejne imprezy dla celebrytów. Inny pomysł na siebie ma 19-letnia Weronika , która już pracuje w show-biznesie. Okazuje się, że dziewczyna została właśnie choreografką podupadającego zespołu "Ich Troje". Grupa wystąpi na zbliżającym się, sopockim festiwalu Top Trendy 2012.

Michał Wiśniewski , na swoim profilu na Facebooku pochwalił się, że na festiwalu pojawi się nowa choreografia do hitów jego zespołu. Zdradził, że to właśnie Weronika Grycan zajmie się ich tanecznym przygotowaniem.

Naszym choreografem, który zapewne da z siebie wszystko, jest Weronika Grycan. Zajebista dziewczyna, pełna miłości do tańca - ocenił Wiśniewski.

Michał Wiśniewski.Michał Wiśniewski. screen Facebook

Starsza córka Grycan uwielbia taniec i nie wyobraża sobie bez niego życia. Jakiś czas temu była gościem Kuby Wojewódzkiego, gdzie zaprezentowała swoją krótką taneczną "solówkę". Opinie na temat jej umiejętności były podzielone. Showman był zachwycony występem. Wykładowca tańca, juror programu "You Can Dance" Michał Piróg, na swoim profilu na Facebooku napisał, że dziewczyna naraża na szwank swoje życie i zdrowie. Nie podobał mu się taneczny popis. Internauci również byli bezlitośni.

Michał Wiśniewski.

Wygląda na to, że Wiśniewskiemu to nie przeszkadza i mimo nikłego doświadczenia Grycanki, zaprosił ją do współpracy. Od razu jako choreografa! Trzeba mieć ogromne zaufanie, by zatrudnić osobę, która nigdy nie pracowała z profesjonalnymi tancerzami...

Michał Wiśniewski.

Nie od dzisiaj wiadomo, że panie Grycan na salonach są poważane, a celebryci na ich punkcie oszaleli. Cieszą się również niemałą popularnością w mediach. Wie o tym doskonale lider "Ich Troje". Czyżby z ich pomocą starał się uratować karierę? Życzymy powodzenia...

Michał Wiśniewski.Michał Wiśniewski. fot. KAPIF

Zobacz wideo

O swoich ulubionych gwiazdach przeczytasz też w swoim telefonie komórkowym. Już jest nowa, wygodna aplikacja na androida i na iphone'a!

qwerty

Zobacz także:

Doda przyszła na imprezę z Grycankami!

Bez Grycanek nie ma imprezy! Celebrytki lansują się wszędzie, gdzie się da

5 powodów, dla których cieszymy się z zakończenia programu "Woli i Tysio"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.