Angelina W KOŃCU skomentowała zamieszanie wokół swojej NOGI!

Prawa noga aktorki stała się obiektem kpin ze strony internautów.

Angelina Jolie po długim okresie milczenia w końcu wypowiedziała się na temat swojej słynnej nogi, internetowej bohaterki tegorocznej gali Oscarów. W wywiadzie dla "Huffington Post" stwierdziła:

Nie przykładam do tego wszystkiego żadnej wagi. Dla mnie sprawa jest prosta, jako kobieta prezentowałam kreację i nie interesowałam się niczym innym.

Aktorka wzbudziła sporą sensację podczas tegorocznej gali, eksponując fotoreporterom kościstą nogę, wystającą nachalnie z głębokiego rozcięcia czarnej sukienki. W Internecie pojawiło się od razu wiele amatorskich fotomontaży ukazujących prawą nogę aktorki w różnych konwencjach. Efekty były przekomiczne.

Angelina przyznała też, że nie ogląda programów telewizyjnych, ani nie czyta plotek o sobie. Zadeklarowała, że ludzie którymi się otacza, również nie zwracają uwagi na podobne rewelacje.

Nie oglądam tych programów w TV, a jeśli w sieci znajdę coś o sobie, nie klikam w to. A ludzie, którzy mnie otaczają nie rozmawiają o takich rzeczach (śmiech). Coś słyszałam, ale to naprawdę to mnie nie obchodzi.

Zdaje się więc, że prawa noga Angeliny Jolie naprawdę żyje własnym życiem... Macie swój ulubiony fotomontaż?

Nożny wiatrak.Nożny wiatrak. Fot. za Know Your Meme

Nożny wiatrak.

Nożny wiatrak.

Angelina Jolie.Angelina Jolie. fot. Know Your Meme

Noga na Abbey Road.Noga na Abbey Road. Fot. za Know Your Meme

Wendy

Zobacz wideo

Zobacz także:

Ta modelka jest łudząco podobna do Angeliny Jolie! Ma tylko większy biust

Noga Angeliny Jolie żyje własnym życiem. Jest WSZĘDZIE!

Jennifer Aniston vs. Angelina Jolie. Która ma lepszą nogę?

Więcej o: