Marta Grycan z mężem. W końcu dobrze wygląda!

Nowa stylistka, nowy wygląd.

Bizneswoman  Marta Grycan , synowa lodziarza Zbigniewa Grycana, lubi bywać. Wspominaliśmy już o jej zamiłowaniu do pokazów mody, co niestety nie szło nigdy w parze z dobrym wyglądem. Tym razem jednak pokazała się ze swojej najlepszej strony. Jak się dowiedzieliśmy, za tę odmianę odpowiedzialna jest Martha Tarnowska, była naczelna stylistka Dody .

Doda i Martha TarnowskaDoda i Martha Tarnowska Kapif

Marta Grycan pojawiła się u boku męża, znanego cukiernika warszawskiego Adama Grycana, na rozdaniu nagród Róże Gali w pięknej czerwonej sukni, idealnie podkreślającej jej atuty, w delikatnym (poza wyrazistymi ustami) makijażu, z dobrze dobranymi dodatkami - ciekawą torebką i długimi, wysmuklającymi szyję kolczykami.

Skontaktowaliśmy się ze stylistką, która zdradziła nam, że sukienka nie jest nowa. Widocznie czekała w szafie, aż ktoś ją odkryje.

Czerwona kreacja pochodzi z kolekcji Valentino. A mała torebka, która dodaje stylizacji charakteru jest od Aleksandra McQueena - mówi Tarnowska.

Jesteśmy ciekawi, co jeszcze kryje się na dnie szafy Marty Grycan. Liczymy, że nowa stylistka odnajdzie niejedną perełkę.

Marta Grycan z mężem.Marta Grycan z mężem. KAPIF

Lex

Zobacz także:

Wiktoria i Marta Grycan na salonach Tak mieszkają polskie gwiazdy Pojedynek na dekolty na Różach Gali

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.