Michalina Manios - tak wyglądała jako chłopak

Jeszcze przed zmianą płci.

Historia jednej z uczestniczek programu "Top Model. Zostań modelką" jest naprawdę interesująca. Niedawno Michalina Manios przed kamerami opowiedziała o swoim życiu i o tym, jak próbowała odnaleźć siebie. Urodziła się jako hermafordyta (miała zarówno męskie jak i żeńskie narządy płciowe). Niestety lekarze źle zdiagnozowali płeć i przez kilkanaście lat żyła w ciele Michała.

Nigdy nie czuła się chłopcem. Kiedy skończyła 18 lat, zdecydowała się na operację zmiany płci i stała się Michaliną. Nie była to prosta decyzja, ale we wszystkim wspierała ją mama.

Kiedy pojawiła się w programie " Top Model " i opowiedziała o operacji, wywołała medialną burzę. Ale jak mówi:

Nie wykorzystałam tego i nie miałam zamiaru wykorzystać. To wyszło naturalnie. To wyszło z czystej szczerości. Czasami patrzyłam w lustro i myślałam sobie, że jestem tak brzydka, taka obleśna wręcz. Mogę się podobać tylko ludziom, którzy lubią coś dziwnego.

W modelingu liczy się nietypowa uroda, a Michalina bardzo potrzebowała potwierdzenia swojej kobiecości. Właśnie dlatego zdecydowała się na udział w castingu do programu.

Jak wygląda teraz jej życie? W programie "Top Model" razem z trójką pozostałych uczestniczek będzie walczyć o tytuł top modelki.  Przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła studia na filologii skandynawskiej. Marzy o tym, by w przyszłości adoptować dziecko. I czeka na miłość.

Urocza Michalina była kiedyś Michałem!

Michalina Manios.Michalina Manios. screen z uwaga.tvn.pl

kori

Zobacz także:

Hermafrodyta chce adoptować dzieci

Lans dziewczyn z "Top model"

Bieber, Lopez, Aguilera, Perry - gwiazdy na American Music Awards

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.