72-letni Jon Voight podrywał 21-latkę!

Przeżywa drugą młodość?

Aktor Jon Voight najwyraźniej nie uważa, żeby podeszły wiek był jakąkolwiek przeszkodą w podrywaniu młodych dziewczyn. Jak donosi dailymail.co.uk , 72-letni ojciec Angeliny Jolie spędził całą imprezę po rozdaniu nagród Emmy w towarzystwie młodziutkiej aktorki Leven Rambin, znanej głównie z podwójnej roli Lily Montgomery i Avy Benton w serialu "Wszystkie moje dzieci".

Według autora artykułu na stronie dailymail para przez cały wieczór prowadziła rozmowę, nie zwracając uwagi na to, co działo się wokoło. Po imprezie aktor i gwiazdka razem opuścili klub Trousdale.

Jesteśmy ciekawi, co o tym myślą przede wszystkim dwie osoby: wyżej wymieniona Angelina Jolie i Geoffrey Clark, narzeczony Rambin.

Jon Voight, Leven Rambin.Jon Voight, Leven Rambin. screen z dailymail.co.uk

W temacie podrywania kobiet Jon Voight z pewnością nie należy do dyletantów. Dwukrotnie (jak dotąd) żonatego aktora przymus dozgonnej wierności jednej wybrance zdaje się nie przekonywać.

Pierwsze małżeństwo Voighta z aktorką, piosenkarką i tancerką Lauri Peters (prawdziwe nazwisko: Patricia Peterson) przetrwało jedynie pięć lat. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1962 roku, a już w 1967 ich drogi się rozeszły.

W 1971 roku drugą żoną aktora została zmarła w 2007 aktorka i producentka Marcheline Bertrand - matka dwójki dzieci Voighta: Angeliny Jolie i Jamesa Havena. Niestety, nawet rodzicielstwo nie zdołało scementować związku pary. Aktor nie potrafił dochować wierności, wskutek czego już po pięciu latach małżonkowie zaczęli żyć w separacji. W 1978 roku zmęczona sytuacją Bertrand złożyła pozew o rozwód, do którego doszło dwa lata później.

Angelina Jolie z matką, Marcheline Bertrand.Angelina Jolie z matką, Marcheline Bertrand. FORUM

Na liście kochanek aktora można znaleźć takie nazwiska jak Linda Morand (modelka), Stacey Pickren (aktorka), Rebecca De Mornay (aktorka) i słynna Diana Ross .

Diana Ross.Diana Ross. Plotek

Jednak tym razem różnica wieku jest tak duża (aktor mógłby być dziadkiem gwiazdki!), że poprzednie dokonania Voighta przy tym bledną. A młoda dziewczyna... Cóż, pewnie liczy, że pokazanie się u boku gwiazdy, która ma ugruntowaną pozycję zawodową (i absolutnie nieważne w jakim jest wieku), pomoże jej zdobyć popularność.

Tym bardziej dziwi nas, że Voight czuje się uprawniony do publicznego krytykowania stylu życia własnej córki. Po tym jak w 2002 roku Jolie rozeszła się z drugim mężem, którym był Billy Bob Thornton, aktor stwierdził przed kamerami, że ma ona "poważne problemy emocjonalne". Po tej wypowiedzi Angelina na osiem lat zerwała z nim kontakty.

Stosunki ojca i córki nigdy nie były nienaganne. We wczesnej młodości aktorka bała się, że w dorosłym życiu pójdzie w ślady Voighta i zostanie samotną osobą, która nie chce żyć ze swoimi bliskimi.

Czas pokazał, że tak się nie stało. Jolie założyła szczęśliwą rodzinę. Pokazał również, że niektórzy, jak jej ojciec Jon Voight, nigdy do tego nie dojrzewają.

ally

Zobacz także:

Zobacz, jak zmienia się brzuszek Muchy

BARDZO smutna Urbańska!

Skandale na dworach królewskich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.