Córka lidera Lady Pank w "Jak oni śpiewają"!

Przygotowania do trzeciej edycji show "Jak Oni śpiewają" idą pełną parą. Dziś "SE" ujawnił - jak twierdzi - oficjalną listę uczestników show Polsatu. Znalazła się na niej seksowna córka Jana Borysewicza - gitarzysty Lady Pank - Joanna!

Plotek jest szczęśliwy, że piękna córka gitarzysty Lady Pank zaśpiewa w show Polsatu. Tymbardziej, że jeszcze nie mieliśmy szansy usłyszec jak śpiewa, wiemy tylko że obiektyw ją kocha, tak jak to było podczas sesji do jednego z numerów "CKM".

strona czasopisma

Naszym zdaniem lista uczestników nowej edycji show Polsatu - nie rzuca na kolana. Najpopularniejszymi osobami z tego grona są: Grażyna Szapołowska, Przemek Cypryański i Olga Bończyk. Cała reszta to raczej gwiazdy drugiej, a nawet trzeciej ligi, czyli jak już Plotek donosił - Joanna Kurowska, Aneta Zając, Anna Janocha, Wojciech Medyński , Dariusz Kordek, Kacper Kuszewski , Tomek Bednarek, Joanna Borysewicz. Ta ostatnia to córka lidera Lady Pank - Janka Borysewicza. Asia znana jest nie tylko z nazwiska, ale też z udziału w rozbieranych sesjach w pismach dla mężczyzn.

Na liście opublikowanej przez "SE" brakuje jeszcze dwóch nazwisk, które mają być ujawnione dopiero w poniedziałek. Polsat szykuje ponoć dla fanów programu - prawdziwą niespodziankę. Oby były to wielkie nazwiska!

Więcej o: