Kacper Kuszewski w "Jak oni śpiewają"

Już wkrótce wszyscy fani "M jak miłość" będą mogli usłyszeć jak śpiewa mąż serialowej Hanki - Kacper Kuszewski. Aktor marzy o nagraniu solowej płyty, dlatego zdecydował się spróbować swoich sił w polsatowskim show "Jak Oni Śpiewają".

 

Kacper Kuszewski ma szansę zostać jednym z faworytów programu "Jak Oni Śpiewają", ponieważ jak donosi "Fakt" aktor ukończył szkołę muzyczną i jest dyplomowanym klarnecistą. Kuszewski będzie miał dużo czasu na treningi do show Polsatu ponieważ ostatnio rzadko pojawia się na planie serialu TVP.

 

Kacper śpiewał już w różnych programach telewizyjnych ale nigdy nie miał okazji rywalizować z innymi gwiazdami w prawdziwym widowisku telewizyjnym. "Fakt" przypomina, że na udział w programie zdecydowali się już: Anna Janocha, Aneta Zając, Joanna Kurowska i Wojtek Medyński.

Więcej o:
Komentarze (110)
Kacper Kuszewski w "Jak oni śpiewają"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  pszystojniak z ciebie dziś mi sie śniłeś

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Kacper jest bardzo przystojny, miły ipodoba sie bardzo kobietom z mojego otoczenia. Powodzenia w dalszej karierze!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  wygrasz zobaczysz

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Fajnie że Kacper Kuszewski będzie śpiewać w 3 edycji Jak oni śpiewaja... lubię go... ciekawe czy ładnie śpiewa???

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  haha lubier takich jak marek mostowiak

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Cieszę się że Kacper Kuszewski będzie brał udział w 3 edycji programu Jak oni śpiewają ,ponieważ jestem ciekawa czy aktor poradzi sobie repertuarem wielu wielu wykonawców będących dla niego nowym wyzwaniem w życiu.Osobiście uważam że Kacper Kuszewski sprawdzi się doskonale w interpretacji poezji śpiewanej lub piosenek o dużej wymowie emocjonalnej.O jego możliwościach wokalnych , które słuchałam w programach rozrywkowych.Byłam wtedy pod wielkim wrażeniem jego aksamitnego miękiego głosu o czystej tonacji dżwiękowej i dlatego trzymam kciuki za pomyślny udział aktora w programie,celujące noty u jurorów.Życzę aktorowi żeby zwyciężył edycję ,wydał upragnioną płytę ,pokazał wiele interesujących kreacji w wykonaniach muzycznych .

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  życzę ci żebyś nagrał tą płytę

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i fajnie ...jak oni spiewaja biorą fajne osoby do tego program i nie tylko z polsatu tylkoz innych seriali konkurencyjnych fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............................

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jesteś fajny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX