Przemysław Cypryański zaśpiewa w "Jak Oni Śpiewają"?

Polsat szuka nowych uczestników do trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają". Wśród kandydatów pojawia się nazwisko Przemka Cypryańskiego, który ponoć chce bardzo zaśpiewać przed Edytą Górniak. Czy ma na to szansę?

 

Polsat zapowiada, że ostateczną listę uczestników "Jak Oni Śpiewają" poznamy dopiero pod koniec stycznia. Stacja nie spieszy się jednak z ich ujawnianiem, bo aktorzy nie potrzebują wcześniejszych treningów jak np. gwiazdy konkurencyjnych widowisk, związanych z tańcem.

 

Na szczęście są oczywiście tzw. przecieki! Tą drogą Plotkowi dowiedział się, że w 3. edycji wystąpią gwiazdorzy "M jak miłość": Przemek "Jeszcze raz" Cypryański i Kacper Kuszewski.

 

Podobno Cypryański (na zdjęciu z hostesami) dostał już taką propozycję w drugiej edycji programu, ale wtedy nie mógł jej przyjąć, bo pracował nad filmem. Teraz ma jednak wolny czas i kilka dni na podjęcie decyzji.

Przemek Cypryański i Kacper Kuszewski to aktorzy, którzy już wcześniej byli brani pod uwagę przez Polsat. Na razie nie możemy zdradzić, czy pojawią się w "JOŚ". - opowiada pracownik Polsatu.

Cypryański najbardziej marzy o tym, żeby zaśpiewać dla Edyty Górniak. Aktor ponoć jest jej wielkim fanem, dlatego miejmy nadzieję, że Polsat pomoże przystojniakowi spełnić to marzenie.

 

Reasumując. Według ciągle nieoficjalnych informacji w 3. edycji "Jak Oni Śpiewają" wystąpią: Aneta Zając, Anna Janocha, PRZEMEK CYPRYAŃSKI, Kaja Paschalska, Joanna Kurowska i Dariusz Kordek (podał dziś "Super Ekspress"), Wojciech Medyński.

Więcej o:
Komentarze (83)
Przemysław Cypryański zaśpiewa w "Jak Oni Śpiewają"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  przemuś jest sexi i fajny

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  KOCHAM PRZEMKA

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  stawiam na przemka

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wychował sie na małej wsi, a teraz znany jest na całą Polske... Mam nadzieje że wezmie udział w programie, a w dodatku wygra... Ale drugiej edycji nie powinna wygrać Liszowska tylko Polk!!!!!!!!!!!!! Przemek trzymam kciuki za ciebie!!! A wy musicie sie tak kłucić o to która napisze pierwsza??? dziecinada...

 • Gość: Gość

  0

  super bylo

 • Gość: Gość

  0

  W sumie to mi wszystko jedno.i tak tylko nie liczne osoby beda umiały spieać

 • Gość: Gość

  0

  zakochałem sie w ani brulińskiej :P:P:P:P:

 • Gość: Gość

  0

  przemuś bardzo dobrze że bierzesz udział w jak oni śpiewają masz sanse jak masz czas to prześli mi chociasz jedno zdjęcie na poczte dxzięki Michalina.lisowska@wp.pl

 • Gość: Gość

  0

  bardzo fajnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX