Filip Chajzer rozstał się z partnerką? Opublikowali oświadczenia. "Nie moja bajka"

Wiele wskazuje na to, że Filip Chajzer i jego wieloletnia partnerka, Małgorzata Walczak, nie są już parą. Zamieścili niemal identyczne oświadczenia, w których proszą o uszanowanie prywatności.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

O problemach w związku Filipa Chajzera media spekulują od kilku dni. Pod koniec maja Pudelek opublikował zdjęcia, na których prowadzący "Dzień dobry TVN" miał rzekomo wymieniać czułe gesty z kobietą, która nie jest jego partnerką. Poproszony przez serwis o komentarz przekazał jedynie, że nic na ten temat nie wie. Niedługo później Małgorzata Walczak, matka syna prezentera, zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie z napisem: "Być tu i teraz bywa trudno". Post zniknął już z jej konta, za to pojawił się nowy, w którym w imieniu swoim i Chajzera prosi o uszanowanie prywatnych decyzji ze względu na dobro syna. Dziennikarz wystosował do fanów identyczną prośbę.

Zobacz wideo Ohme komentuje wpadkę Chajzera

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zamieścili oświadczenia na Instagramie

Ani Chajzer, ani Walczak nie przekazali wprost, że podjęli decyzję o rozstaniu. Na Instagramie dziennikarza czytamy jedynie, że komentowanie prywatnych spraw "nie jest jego bajką".

Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze - napisał.
 

Tymi słowami zwróciła się na Instagramie również Małgorzata Walczak. Zapewniła, że jest daleka od publicznego prania brudów.

Oświadczenie Małgorzaty WalczakOświadczenie Małgorzaty Walczak instagram.com/@gosia_walczak

Oświadczenie Filipa ChajzeraOświadczenie Filipa Chajzera instagram.com/@filip_chajzer

Pierwsze informacje o tym, że Filip Chajzer spotyka się z Małgorzatą Walczak, pojawiały się w mediach w 2013 roku. Przez kilka lat była nie tylko partnerką, ale także managerką prowadzącego "Dzień dobry TVN". Wcześniej Walczak pracowała jako dziennikarka Telewizji Polskiej, związana była także z TVN24 i TVN Warszawa. Do publicznej telewizji wracała dwukrotnie, a w 2020 roku zakończyła współpracę z TVP z powodu materiałów uderzających w dziennikarza emitowanych w "Wiadomościach". Chajzer i Walczak w 2017 roku powitali na świecie syna Aleksandra.

Więcej o: