Doda oskarża swoich sąsiadów. Zostawiają całymi dniami wyjącego psa. "On jest nad moją sypialnią"

Doda ma problemy z sąsiadami. Na Instagramie gwiazda żali się, że kupili psa, który całymi dniami wyje i szczeka. Gwiazda zastanawia się nad odpowiedzialnością ludzi nad domowymi zwierzętami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mieszkanie w bloku nie zawsze jest komfortowe. Problemy pojawiają się chociażby wtedy, gdy nie mamy szczęścia do najbliższych sąsiadów. Doda na swoim InstaStories bardzo narzeka na lokatorów swojego budynku. Kupili oni psa, który całymi daniami szczeka i wyje. 

Zobacz wideo Doda przewiduje wybuch wojny

Doda kłóci się z sąsiadami o szczekającego psa

Instagram Dody jest wyjątkowo popularny. Jej profil obserwuje aż 1,2 mln użytkowników. Piosenkarka udostępnia bardzo różne posty. Niektóre dotyczą jej trasy koncertowej inne prywatnego życia. Gwiazda chętnie wykorzystuje media społecznościowe, by przybliżyć fanom swoją codzienność. Teraz na InstaStories pożaliła się problemem, jaki ma od dłuższego czasu z sąsiadami. Mówi, że kupili psa, który jest całymi godzinami sam w domu i na okrągło szczeka i wyje.

Pamiętacie, jak mówiłam, że sąsiedzi kupili małego pieska, który cały czas wyje i nie można spać w nocy? Teraz ten pies urósł, oni wyjechali gdzieś na całą niedzielę, a on wyje coraz głośniej.

W kolejnym filmiku wokalistka podkreśla, że nie obwinia psa, tylko ich właścicieli, którzy są skrajnie nieodpowiedzialni. 

Nie rozumiem, po co kupować psa do bloku, jeżeli potem całymi dniami nie ma Cię w domu. Oczywiście rozumiem, że są takie sytuacje, że trzeba tego psa zostawić, ale nie cały czas. To nie świadczy źle o zwierzaku tylko o jego właścicielach. Żeby było ciekawiej, on jest nad moją sypialnią.

Piosenkarka zwróciła uwagę na ważny problem. Niestety wielu ludzi zapomina, że zakup zwierzęcia wiąże się również z zobowiązaniem do odpowiedzialności. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.